„Klidně bych si pořídila deset dětí“: 41letá Olga Lounová promluvila o plánech do budoucna a rozšíření rodiny

V listopadu loňského roku se Olga Lounová stala maminkou, narodila se jí dcera Arianne. Na svou novou roli se těšila. Je šťastná a říká, že by chtěla mít deset dětí.

Olga Lounová si nyní užívá rodinného života, je pro ni velmi důležitý. Stávají se jí nepříjemné věci, ale neztrácí optimismus, protože i něco nepříjemného k životu patří.

Olga Lounová / Zdroj: youtube.com

V rozhovoru pro pořad ShowTime řekla, že s partnerem už prý pracují na dalším potomkovi. „Klidně bych si jich pořídila deset. Klidně bych i adoptovala, nebojím se o někoho starat, naopak to miluji,“ prozradila pro CNN Prima News Olga Lounová.

Olga Lounová s dcerou a partnerem / Zdroj: Instagram.com

Vysvětlila také, že se cítí skvěle, když je kolem ní spousta lidí. Teď už se nechce starat jen o sebe, ale chce pomáhat lidem, zejména těm mladším.

Olga Lounová / Zdroj: youtube.com

Pro jejího partnera bylo narození dcery důvodem k radosti. Zpěvačka tvrdí, že to jejich vztah jen utužilo. Arianne podle ní propojila jejich trojúhelník a šťastný tatínek si to také užívá.

PSALI JSME: PATRICIE PAGÁČOVÁ A DAVID GRÁNSKÝ SPOLU SE SVÝMI RODINAMI VYRAZILI NA SPOLEČNOU DOVOLENOU: HEREC POBAVIL DIVÁKY VTIPNÝM VIDEEM

PŘIPOMÍNÁME: „MOC BYCH SI PŘÁLA, ABY VŠE UŽ BYLO ZA NÁMI“: IVETA LUTOVSKÁ VÍTOVÁ PROMLUVILA O ROZVODU

Share