„To nikdo nesmí vědět“: Hanychová se chystá do hor jezdit na snowboardu, přestože je v 5. měsíci měsíci těhotenství

Agáta Hanychová fanouškům řekla, jak stráví svátky. Vánoce stráví bez dcery, na Nový rok však plánuje s dětmi vyrazit do hor. Má v úmyslu jezdit na snowboardu, přestože je v pátém měsíci těhotenství. Své plány prozradila v živém vysílání na Instagramu.

Influencerka, moderátorka a bývalá modelka je velmi aktivní, takže má ráda aktivní odpočinek. To je však důvod, proč se o ni její blízcí mohou bát.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Agáta Hanychová bude slavit Silvestra spolu s dcerou Miou a synem Kryšpínem. Influencerka spolu s dětmi hodlá jet do Alp. Prozradila, že tam bude jezdit na snowboardu. Její partner Jaromír Soukup tak asi nebude rád.

„Ale to nikdo nesmí vědět, že budu jezdit v 5. měsíci. Ale budu. Na modré sjezdovce a pomalu,“ řekla Agáta Hanychová.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Ještě nedávno strávila několik dní v nemocnici, poté jí lékař doporučil častěji odpočívat. Teď už pro ni ale klidový režim asi není tak důležitý jako dřív.

Vánoce však moderátorka stráví jen se synem Kryšpínem. „Miu na Vánoce letos nemám,“ dodala Agáta, bude to pro ni těžké. O Vánocích se o dceru Miu postará její tatínek Jakub Prachař.

Agáta Hanychová / Zdroj: Super.cz

Vysvětlila, že pro ni je těžká střídavá péče během roku, ale ne to, že Štědrý den stráví bez dcery. Dodala ale, že má výhodu, že má dvě děti.

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ VYRAZILA NA DOVOLENOU SE SVÝM NOVÝM PARTNEREM: POCHLUBILA SE PRVNÍ SPOLEČNOU FOTKOU U VÁNOČNÍHO STROMEČKU

PŘIPOMÍNÁME: UPŘÍMNÁ ZPOVĚĎ RŮŽIČKOVÉ O ZAČÁTKU VZTAHU S MANŽELEM: „MY JSME S VLÁĎOU OBA MĚLI VEŠKEROU MORÁLNÍ BRZDU“. CO PROZRADILA V NOVÉ KNIZE

Share