Upřímná zpověď Růžičkové o začátku vztahu s manželem: „My jsme s Vláďou oba měli veškerou morální brzdu“. Co prozradila v nové knize

ТоTéměř před sedmi lety se známý hokejový trenér Vladimír Růžička rozloučil se svou manželkou Evou, se kterou měl dvě děti. Zemřela na rakovinu. Pro něj to byla velká rána. Po roce a půl se však oženil s Marií Pavlovskou. V knize Ženy za zády Marie Růžičková popsala některé chvíle z jejich soukromí. Píše o tom web isport.blesk.cz.

Žena hokejového trenéra Eva tehdy bojovalas rakovinou. Vladimír a Marie se náhodou potkali v jednom z chomutovských klubů. Líbila se mu a řekl jí, že zavolá v úterý. Pak začali komunikovat.

„My jsme s Vláďou oba měli veškerou morální brzdu,“ napsala Marie Růžičková. Myslela si, že se nemůže stát jeho manželkou, že takový vztah nebude fungovat. Stalo se to však, partneři založili rodinu a nyní vychovávají dceru.

Růžičková uvedla, že její manžel měl dobrou manželku, velmi si ji vážil, takže její smrt byla pro něj velkou ranou. Podle ní byl tento vztah pro jejího muže velmi důležitý.

Vladimír Růžička a Marie Růžičková / Zdroj: youtube.com

Hokejový trenér se potkával se svou budoucí manželkou ještě před smrtí Evy. Radila mu, aby s rodinou trávil co nejvíce času.

„My jsme se viděli jen jednou týdně na pět minut. Ani jsme nemluvili,“ prozradila Marie Růžičková.

V létě 2017 se vzali na zámku Červený Hrádek. Na svatbu však nedorazil syn Vladimíra Růžičky, nechápal otce. Marie ale jeho dětem rozumí, ztratily matku, takže to pro ně bylo těžké. Uvědomuje si, že už pravděpodobně nic nezmění, ale přála by si, aby „mohli být celou rodinou u stejného stolu“.

PSALI JSME: HANA MACIUCHOVÁ BY OSLAVILA 77. NAROZENINY: KOMU HEREČKA ODKÁZALA SVŮJ MILIONOVÝ MAJETEK

PŘIPOMÍNÁME: GABRIELA PARTYŠOVÁ OZNÁMILA VELKOU ZMĚNU: „TAK KOLEM TOHO BYL TEĎ TROCHU HUMBUK“

Share