Hanychová promluvila o nevěře Soukupa: co modelka svému partnerovi vytkla

Modelka Agáta Hanychová prozradila, že se celé 4 měsíce snažila odpouštět nevěru svému expartnerovi Mirku Dopitovi. Sama Agáta ale říká, že nikdy nevěrná nebyla a její přítel Jaromír Soukup by se naopak měl trochu krotit. Modelce se totiž nezamlouvá, jak mediální magnát chová k ženám na ulici a považuje to za nevěru. Píše o tom web expres.cz s odkazem na pořad Agáta Jaromíra Soukupa.

Agáta ve svém pořadu se nyní rozjela a uvedla, že Mirek Dopita ji podváděl. Několik měsíců se snažila mu nevěru odpouštět, aby rodina zůstala pohromadě. Dlouho to tak ale nevydrželo a vztah byl u konce.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Modelka ale dodala, že sama nikdy nevěrná nebyla, i když chápe, proč jiné ženy to mohou udělat. Je to prý způsob, jak přitáhnout pozornost svého partnera, když se cítí nešťastně.

„Já jsem se snažila a bylo to pro mě opravdu těžké,“ podotkla Hanychová s tím, že nakonec zradu ale nedokázala odpustit a s Dopitou se rozešla.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup/Zdroj: instagram.com

Jaromír Soukup svým partnerkám zradu prý odpustil a má na to mnohem klidnější pohled. Sám ale také není zrovna čistý. Dokonce Agáta mu přímo řekla, že jeho chování s ženami bere jako nevěru. Podle modelky je už přes čáru.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup/Zdroj: youtube.com

„Pro mě je nevěra, už když se na někoho podíváš, jako třeba dneska,“ prohlásila dcera Veroniky Žilkové a dodala, že se jí nelíbí, jak Jaromír divá na ostatní ženy a oceňuje jejich vzhled.

Soukup Agátě odpověděl a neslíbil, že se jeho chování nějak změní a okoukávání jiných žen za nevěru nepovažuje.

PSALI JSME: „BYTY OBRÁCENÉ NA JIH BUDOU PLATIT TZV. SLUNEČNÍ DAŇ“: BUBÍLKOVÁ SE PUSTILA DO VLÁDY A ŘEKLA, CO ČECHY ČEKÁ

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE BÍLÁ SE UŽ DNES PŘIPRAVUJE NA VÁNOČNÍ SVÁTKY: JAKÝ DÁREČEK ČEKÁ NA JEJÍ FANOUŠKY

Share