„Mám druhé mládí“: Veronika Žilková poslala drsný vzkaz svému bývalému muži

Veronika Žilková a Martin Stropnický se loni rozešli a diplomat požádal o rozvod. Herečka si prošla těžkým obdobím, ale už si užívá života. Nyní tráví hodně času s hudebníkem Josefem Holomáčem.

Veronika Žilková na začátku loňského roku nepředpokládala, že by její manžel chtěl odejít, přesto se tak stalo a Martin Stropnický požádal o rozvod. Pár se u soudu už několikrát setkal.

Herečka pak hodně pracovala a věnovala se rodině. Navíc se spřátelila s rockerem Josefem Holomáčem, se kterým tráví hodně času, dokonce spolu i cestovali.

Žilková zažívá s hudebníkem spoustu nového. V Praze se konal koncert heavymetalové kapely Iron Maiden, kam ji Holomáč pozval.

Herečku to trochu zaskočilo, a tak se svých fanoušků zeptala, co by měla obléknout. „Červenou koženou bundu, triko, rifle, tenisky a klidně černé triko,“ poradil jeden ze sledujících. Herečka později za radu poděkovala.

Na svém Instagramu zveřejnila i několik videí z koncertu. Dá se říci, že poslala vzkaz svému bývalému muži. „Nevěstě hlavu, když vás někdo opustí, dá se začít znovu a líp. Mám druhé mládí,“ napsala Veronika Žilková.

Objevila nový svět díky změnám, které se odehrály v jejím životě. Je vděčná životu za to, že byla „vystrčena“ ze starého světa.

PSALI JSME: OBLÍBENÝ MODERÁTOR KAREL ŠÍP SLAVÍ 78. NAROZENINY: PROŠEL SI VELMI TĚŽKÝM OBDOBÍM, NA KTERÉ BY NEJRADĚJI ZAPOMNĚL

PŘIPOMÍNÁME: TOMÁŠ ŘEPKA A KATEŘINA KRISTELOVÁ UKÁZALI SVATEBNÍ FOTKY: „MÁM LÁSKU, MÁM VŠECHNO. PANÍ ŘEPKOVÁ“

Share