Oblíbený moderátor Karel Šíp slaví 78. narozeniny: V osobním životě zažil bolestné chvíle

Karel Šíp se narodil 1. června 1945, dnes slaví 78. narozeniny. Slavného moderátora a humoristu znají diváci jako velmi veselého člověka. V minulosti si však prošel velmi těžkým obdobím.

Karel Šíp / Zdroj: youtube.com

Karel Šíp se v roce 1978 oženil se zpěvačkou Marcelou Holanovou, o tři roky později se jim narodil syn Karel. Jelikož byl muzikant, spolupracoval se svou ženou i profesně, psal pro ni i texty.

Rozešli se po 25 letech manželství. Moderátor opustil manželku, protože začal chodit s o 30 let mladší partnerkou Ivou. Rozvod byl bouřlivý, majetek se jim podařilo rozdělit až po 10 letech. Server Ženy.iPrima.cz píše, že jejich vztahy jsou dodnes na bodu mrazu, nevídají se a už to neřeší.

Karel Šíp / Zdroj: youtube.com

Karel Šíp má s Ivou syna Jana, který se narodil v roce 2003. Moderátor se podruhé oženil v roce 2007, se svou druhou ženou žije dodnes, jsou spolu šťastní.

Velmi oceňuje, když z člověka vyzařuje pozitivní energie. „To bylo asi to, co mě zaujalo, jak byla usměvavá a dobře naladěná,“ řekl o své druhé ženě Karel Šíp v rozhovoru pro MF Dnes.

Karel Šíp / Zdroj: youtube.com

Kromě toho měl i nemanželskou dceru Hanu, která se narodila v roce 1982. Podle serveru Ženy.iPrima.cz měla psychické problémy. V roce 2002, ve věku 20 let, spáchala sebevraždu skokem z devátého patra.

PSALI JSME: PRVNÍ DÁMĚ TO MOC SLUŠÍ: EVA PAVLOVÁ VYRAZILA S MANŽELEM DO VÍDNĚ, V JARNÍCH BARVÁCH VYPADÁ ÚŽASNĚ

PŘIPOMÍNÁME: POPÁLENÁ NATÁLKA POPRVÉ OD PROPUŠTĚNÍ ŽHÁŘŮ PROMLUVILA: „JEN JÁ VÍM, JAK MOC TO BOLÍ“

Share