Numerologie: kým jste byli v minulém životě podle data narození

Minulé životy zanechávají stopu ve vašem současném životě. Na základě určitého zkoumání lze zjistit, jakou roli jste měli v minulém živte a kým jste byli. Jedním ze způsobů, jak to udělat, je obrátit se na numerologii.

Zdroj: coffeewithmilk.com.ua

Minulý život podle data narození

Nejprve musíme vypočítat své číslo narození. Je to velmi jednoduché: sčítejte všechna čísla svého data narození.

Například pro jedince narozeného 13.05.1980 by výpočet vypadal takto:

1+3+0+5+1+9 +8+0=27

Dalším krokem je převedení čísla na jednu číslici:

2+7=9

Nyní z vašeho čísla lze zjistit, co jste dělali v minulém životě.

Co to znamená?

Číslo 1

Zdroj: www.zeny.cz

Pokud máte umělecké sklony, pak jste pravděpodobně pracoval v oblasti umění, byl majitelem velké knihovny nebo velké sbírky uměleckých děl. Také jste mohl se zabývat mechanikou nebo jste pracoval v oblasti stavebnictví.

Číslo 2

Zdroj: www.zeny.cz

Je velmi pravděpodobné, že v tomto případě jste byl státním zaměstnancem nebo jste pracoval pro dobro nějaké charitativní organizace. Další možnosti je, že jste byl takzvaný scénický člověk, to znamená, divadelník nebo tanečník.

Číslo 3

Zdroj: www.zeny.cz

Je hodně pravděpodobné, že jste v minulém životě byl učitelem, řečníkem nebo pracovníkem armády. Buďte si jistý, že vaše předtuchy a předpovědi, které se většinou naplní, k vám přicházejí z nějakého důvodu. Mohou ukazovat na vaše zapojení do esoterických praktik nebo náboženství.

Číslo 4

Zdroj: www.zeny.cz

Jednou z možností, co jste dělal v minulém životě, je práce spojená s mechanikou, během které jste vytvářel a dělal montáž různých přístrojů, a také prováděl jste s nimi experimenty. Druhou možnou oblastí vašeho zaměstnání je peněžní obrat. Lidé s tímto osobním číslem i dnes se snadno najdou v oblasti klidné práce s financemi.

Číslo 5

Zdroj: www.zeny.cz

Váš minulý život by mohl souviset s oblasti legislativy, kdy jste byl právníkem nebo soudcem. Další verzí vaší minulé inkarnace je prodavač nebo putující cirkusový herec.

Číslo 6

Zdroj: www.zeny.cz

Je velmi pravděpodobné, že jste v minulém životě byl špičkou v oblasti medicíny nebo jste byl církevním zaměstnancem. Zároveň vaše činnost byla nejen prospěšná pro ostatní, ale i pro vás byla posláním života. Byl jste dost bohatým člověkem, který mohl pomáhat ostatním a dělal jste to.

Číslo 7

Zdroj: www.zeny.cz

Jste velmi zvídaví, s největší pravděpodobností je to ozvěna vašeho minulého života, kdy jsem mohl tajně studovat svou oblíbenou alchymii nebo pracoval jste jako učitel. Další možností vašeho zaměstnání v minulém životě je klenotník nebo kuchař.

Číslo 8

Zdroj: www.zeny.cz

Podle vašeho data narození v minulém životě jste mohl být soudcem nebo se zabývat prodejem pozemků a nemovitosti. Mohl jste být také skvělým politikem. Tito lidé mají nejčastěji úspěšnou kariéru a rychlý profesní růst.

Číslo 9

Zdroj: www.zeny.cz

V minulém životě jste téměř jistě sbíral šperky nebo důležité artefakty. Profese, kterou jste měl v minulé inkarnaci, s největší pravděpodobností souvisí se světem módy a umění.

Share