„Vždy ji budu milovat“: Sylvester Stallone vysvětlil, proč se s ním rozvadí jeho manželka. Může-li za to jejich pes Dwight

Zdroje z okolí amerického herce Sylvestera Stallone tvrdí, že filmová hvězda je šokována tím, že jeho žena Jennifer Flavin Stallone podala žádost o rozvod. Nečekal to, i když pár opravdu měl krizi ve vztahu.

Sylvester Stallone/Zdroj: instagram.com

Manželé se hádali kvůli psovi, rotvajlerovi jménem Dwight, který se nedávno objevil v rodině Stallone. Jennifer kategoricky nechtěla mít dalšího psa, ale manžel trval na tom. Vznikl mimořádně emotivní spor, který vynesl na povrch další problémy.

Sylvester Stallone s manželkou/Zdroj: instagram.com

Herec ale zdůraznil, že rozvod se nekoná jen kvůli Dwightovi. „Náš vztah jsme ukončili ne kvůli tak triviálnímu konfliktu,“ ujistil Stallone. „Prostě jsme šli jiným směrem. Jennifer si nesmírně vážím. Vždycky ji budu milovat. Je to úžasná žena. Je to nejmilejší člověk, jakého jsem kdy potkal,“ dodal.

Sylvester Stallone s manželkou/Zdroj: instagram.com

Rozvod Sylvestera a Jennifer šokovalo jejích okolí. Pár před několika týdny vypadal velmi šťastně. Manželka přijela za Stallonem na natáčení do Oklahomy. Právě tam filmovou hvězdu zastihla zpráva o rozvodu.

Kamarád Sylvestra přiznal, že nechápe, proč Jennifer takové rozhodnutí učinila, a vše vynesla na veřejnost. Stallone byl prý připraven na smíření a řešení problémů. Zmatlo ještě to, že žena obvinila herce ze zpronevěry rodinného majetku.

Sylvester Stallone s manželkou/Zdroj: instagram.com

Pokud jde o Sylvesterovo tetování, kde tvář Jennifer, po 14 letech náhle nahradil Dwightův obličej, herec potvrdil verzi, kterou předtím oznámil jeho mluvčí. Údajně chtěl jen obnovit tetování, ale nevyšlo to.

PSALI JSME: TEĎ UŽ NENÍ OBYČEJNÝ KLUK Z VESNICE: KDO VYHRÁL SOUTĚŽ MUŽ ROKU 2022

PŘIPOMÍNÁME: JAKO GREMLIN: EXMANŽELKA ARNOLDA SCHWARZENEGGERA VYSTRAŠILA ZMĚNOU VZHLEDU

Share