Lékaři říkali, že nebude moci samostatně ani sedět: dokázala se stát vynikající gymnastkou

Lékaři říkali, že nebude moci samostatně ani sedět, ale jejich předpovědi narazily na obrovskou sílu vůle.

Příběh Jen Bricker je neuvěřitelný a nutí uvěřit, že všechno je možné. Jeniffer se narodila bez nohou, ale její adoptivní rodiče na to nikdy nekláli důraz. Dívka vyrostla, stejně jako všechny děti, věnovala se sportu a hrála. Nyní je gymnastkou a veřejnou mluvčí.

Zdroj: ru.scribd.com

Dětství Jen Bricker

Holka se narodila bez nohou. Biologičtí rodiče opustili svou dceru, ale ona byla téměř okamžitě adoptována párem z Illinoisu, který se nebál této vady. Také se nové rodiče nebáli předpovědí lékařů, kteří tvrdili, že dívka nebude schopná bez pomoci ani sedět. Sharon a Gerald Bricker se nevzdali. Našli odborníky, kteří jim dali naději. A dítě se naučilo sedět samostatně.

Jennifer si vzpomíná na to, že její rodiče s ní nikdy nezacházeli nějakým zvláštním způsobem. Proto necítila žádná omezení, dělala stejné věci jako ostatní děti. Sharon a Gerald jí dokonce nechali vyrobit protézu, ale byla velice nepohodlná, takže ji dívka navždy odmítla. Naučila se chodit po rukou, hrát volejbal, basketbal a aktivně trávila čas s přáteli.

První Olympiáda a nečekané příbuzenské vztahy

V roce 1996 Jen poprvé sledovala olympijské hry. Fandila Američance Dominice Moceanu a dokonce se začala zajímat o gymnastiku. Bricker se inspirovala sportovkyní a také se začala tomuto sportu. Rodiče ji v tom jenom podporovali. Jeniffer dosáhla úspěchu a stala se šampionkou státu, později začala dělat závěsnou gymnastiku. Hlavním motivátorem pro atletku byla Dominika, slečna ji sledovala v televizi, cítila se být s ní spojena.

Zdroj: stiripentruviata.ro

Jednoho dne se rodiče prozradili Jeniffer, že její rodné příjmení bylo Moceanu, a Dominika byla její sestrou. Dívky začaly komunikovat a nyní jsou velmi blízké.

Jak nyní žije Jeniffer?

Zdroj: www.letsengage.com

V roce 2019 se Jen vdala za Dominika Bauera, který ji ve všem podporuje. Nyní Bricker je úspěšnou sportovkyní, akrobatkou. Její Vystoupení jsou fascinující. Na závěsném plátně předvádí neuvěřitelné prvky. Jen má aktivní a bohatý životní styl.

Zdroj: www.letsengage.com

Dívka začala mluvit na veřejnosti, její hlavní věta je: „Nikdy neříkej „nemůžu““. Tato slova jsou její mottem, které jí vštípili rodiče. Příběh sportovkyně inspiruje lidi po celém světě. Jeniffer věří, že nejdůležitější věc je víra v sebe sama.

Zdroj: popsugar.com

Když vám bylo od dětství řečeno, že jste vynikající, bez ohledu na to, jakými jste se narodili, a že můžete dělat, co chcete, pak budete moci zvládnout cokoli.

Zdroj: youtube.com

Share