“Alice Bendová je na dovolené”: Dráždí své fanoušky luxusním odpočinkem se stanem

46 léta herečka Alice Bendová přesně se nenudí na karanténě. Udělala na své zahradě luxusní dovolenou se stanem.

.

V době koronaviru, jet někam na dovolenou není možné. Hranici jsou uzavřené. Kvůli tomu Češi se snaží udělat dovolenou u sebe doma.

.

Stejně udělala i herečka Alice Bendová, která nemůže momentálně odjet na dovolenou na španělské Tenerife, kde také má vlastní apartmán. Udělala ve své zahradě luxusní odpočinek.

„Tak my už jsme na dovolený. Trocha luxusu nikdy neuškodí. No řeknu Vám to na rovinu, šetřili jsme na ní dlouho. Kam jedete Vy? Nebo dokonce letíte? My to máme letos pestrý“ , – napsala herečka.

Sdílela na Instagramu několik fotek o svém odpočinku, kde ukázala svých děti a dva psy ve stanu. Řekla, že odjela na dovolenou na zahradu.

.

Ale někteří nepodpořili ženu v její vesele dovolené. “Rozumím, že je to legrace, a všechno ke smíchu, ale dnes máme těžkou situaci. Ne všichni mají zahradu, jako jste”, – napsala jedna z uživatelek.

.

“Jsme s manželem a dvěma dětmi jsou zavření v bytě 70 metrů čtverečných. Už více než měsíc jsme v karanténě, protože jsme měli pozitivní test na Covid-19. Nemůžu dokonce vyjít do obchodu”, – dodala.

.

Share