„Tohle jsem prostě já“: Anna Slováčková promluvila o problémech s váhou. Jak sebekritiku vyměnila za vděčnost

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková nikdy nebyla profesionální modelkou. Na druhou stranu ale nelze říci, že měla kdysi problémy s váhou. Tehdy si však myslela, že má kila navíc, takže hodně trénovala. Její názor se ale v poslední době změnil.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu zveřejnila několik stories, ukázala, jak vypadala před 6 lety. „Vzpomínky na FB jsou jako mocná věc, ne, že ne,“ napsala Anička Slováčková.

Na těch fotkách herečka vypadá skvěle, nicméně sama si tehdy myslela, že je tlustá. V té době hodně cvičila a málo jedla, protože se jí zdálo, že byla údajně větší než ostatní dívky.

Anna Slováčková / Zdroj: Instagram.com

V poslední době ale změnila názor a radí ostatním dívkám, že pokud teď něco takového prožívají, tak ať si o sobě přestanou takhle myslet.

Dodala, že ženy by se neměly bát obrátit se na odborníky, pokud potřebují pomoc. Promluvit s blízkými by také mohlo být dobrým řešením.

Anna Slováčková / Zdroj: Instagram.com

Nízké sebevědomí vyměnila zpěvačka za vděčnost. Uvědomuje si, že její tělo není dokonalé, ale je to normální. „Konečně přijímám sama sebe takovou, jaká jsem,“ dodala Anička Slováčková.

PSALI JSME: „DOSTALA JSEM ZÁSNUBNÍ PRSTEN“: 49 LETÁ MODERÁTORKA ŠTĚPÁNKA DUCHKOVÁ PROMLUVILA O TAJNÉ SVATBĚ

PŘIPOMÍNÁME: YVETTA SIMONOVÁ LÉTO STRÁVILA V REHABILITAČNÍM CENTRU: CO SE ZPĚVAČCE STALO A PROČ NECHCE BÝT DOMA

Share