„Dostala jsem zásnubní prsten“: 49 letá moderátorka Štěpánka Duchková promluvila o tajné svatbě

Moderátorka Štěpánka Duchková se stala vdanou paní asi před čtyřmi lety, svatba byla tajná. Jejím manželem je Jan Hruška, s nímž má dvojčata Honzu a Adama.

Partneři tvoří pár už asi 14 let. Rozhodli se vzít po 10 letech vztahu, navíc už vychovali dva syny. Tehdy se rozhodli, že se chtějí oficiálně stát manželi.

Štěpánka Duchková / Zdroj: youtube.com

Svatba byla tajná, takže o tom, že se vzali, věděli jen jejich příbuzní a nejbližší přátelé. Ostatní lidé o tom ale nevěděli i z toho důvodu, že moderátorka nenosila prstýnek na prsteníčku levé ruky.

Štěpánka Duchková / Zdroj: youtube.com

Možná je to trochu neobvyklé, ale nosí prsten napravé ruce. Vysvětlila to tím, že jí prsten z levé ruky padal. Zavtipkovala také, že nechtěla schválně tloustnout, aby nosila prsten jako ostatní Češi.

Štěpánka Duchková s manželem Janem Hruškou / Zdroj: Herminapress

„Dostala jsem zásnubní prsten a s ním jsem se i vdala. On ten můj zásnubní vypadá jako snubní,“ řekla pro Super.cz Štěpánka Duchková. Nejdůležitější ale je, že manželé jsou spolu šťastní.

Psali jsme:Vztah Dary Rolins a Pavla Nedvěda přešel do nové fáze. Psycholog prozradil, co se změnilo: „Kde budou bydlet, co budou dělat“

PSALI JSME: NESTÁRNOUCÍ ŠPANĚL SLAVÍ 62. NAROZENINY: JAK TEĎ VYPADÁ ANTONIO BANDERAS

PŘIPOMÍNÁME: PIERCE BROSNAN OSLAVIL 21. VÝROČÍ SVATBY: SLAVNÝ HEREC JE VĚRNÝ MANŽELCE A MŮŽE BÝT PŘÍKLADEM DOKONALÉHO MUŽE

Share