Během procházky v parku se psem jsem uslyšela zvláštní zvuk: Na lavici ležela dívka vedle kočárku

Je mi už třicet let, a bydlím sama se svým psem v soukromém domě. Mám dost aktivní život, a několikrát týdně běhám se psem v parku.

Bydlím v dost nebezpečném okresu, kvůli čemuž pořad do parku chodím se svým mazlíčkem. Jednoho dne, uslyšela jsem v parku opravdu zvláštní zvuk.

Pes/ilustrační foto/Zdroj: ohlyad-dnya.pro

I můj pes si ho všiml, a začal mě tam táhnout. Když jsem šla blíž, zjistila jsem, že to byl dětský pláč. Následně jsem uviděla i kočárek, a vedle něj na lavici spala nějaká dívka.

Vzbudila jsem ji, a ta se lekla, a začala plakat. Nejprve jsem chtěla odejít, ale jsem se zeptala, proč spí v parku. Holka prozradila, že nemá domov.

Maminka s kočárkem/Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Pak mi prozradila, že měla partnera, se kterém bydlela v pronajatém bytě. Když otěhotněla, ten utekl, a za byt musela platit sama. Nezvládla to, a majitelka ji s dítětem vyhodila.

V dnešní době pracuje, ale výdělku jí vůbec nestačí. Z příbuzných má jen maminku, která je závislá na alkoholu. Slečna šla do parku na procházku, a usnula.

Maminka s kočárkem/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ukázala mně místnost, ve které žije, a byl to malý pokoj, ve kterém byla jen stará pohovka. Rozhodla jsem se, že ji vezmu k sobě. Koupila jsem jí různé produkty, a měli jsme společnou večeři.

Ráno jsem jí prozradila, že může se mnou žít i nadále. Holka začala plakat, a nemohla v to uvěřit. Za několik dnů jsem jí pomohla najít skvělou práci, a dnes vydělává jako cukrářka. Život s ní je i pro mě úžasný, a teď jsme jako sestry.

Ditě/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: SOUKUP TVRDĚ ZKRITIZOVAL MARGITU: CO MU VYTKL PO ODCHODU MANŽELKY HANY ZAGOROVÉ

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BINIAS SE POCHLUBILA NOVÝM BYTEM: INFLUENCERKA S MANŽELEM SI MOHOU UŽÍVAT ŽIVOTA

Share