Soukup tvrdě zkritizoval Margitu: co mu vytkl po odchodu manželky Hany Zagorové

Mediální magnát Jaromír Soukup moderuje pořad VIP svět speciál, ve kterém mluví o různých celebritách. Nyní se v něm pustil do vdovce Štefana Margity a slova vůbec nevybíral. Píše o tom web extra.cz.

Již v minulosti Soukup kritizoval Margitu a vadilo mu, že místo trávení času se svou nemocnou manželkou, jezdí s koncerty po celém Česku. Nyní se do zpěváka moderátor obul podruhé kvůli jeho rozhovoru.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Před časem Jaromír Soukup říkal, že by Margita měl nechat koncertování stranou a počkat nějakou dobu, než se jeho manželce Haně Zagorové udělá líp.

„Ukázalo se, že jsem měl pravdu, paní Zagorová na tom nebyla dobře,“ uvedl ředitel TV Barrandov s tím, že o stavu Zagorové věděl a doufá, že ho Margita tehdy poslechl.

Štefan Margita / Zdroj: tv.blesk.cz

Soukupovi ale hodně vadil jeden z posledních rozhovorů zpěváka, kdy za ním přijela redaktorka a on jí vyprávěl o nejniternějších posledních chvílích Hany Zagorové.

Moderátor si myslí, že nebylo správné říkat, jak Margita sundával z těla manželky náramek a řetízek. Podle Soukupa zpěvák morbiditu přehání.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Soukup přiznal, že Štefana Margitu moc rád nemá a nepovažuje ho za nějak velkého pěvce. Mediální magnát dodal, že by se pěvec měl krotit a chovat se jako normální člověk.

Psali jsme:Iveta Vítová po rozvodu plánuje návrat ke svému rodnému příjmení: „Nechci být Vítová“

PSALI JSME: JAK JIŘINA BOHDALOVÁ REAGOVALA NA URÁŽKY JAROMÍRA SOUKUPA: CO SI O TOM MYSLÍ DALŠÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: ZDRAŽOVÁNÍ POTRAVIN JE PRO ČECHY VELKÝ PROBLÉM: CO SI O SITUACI MYSLÍ ZNÁMÝ ŠÉFKUCHAŘ ZDENĚK POHLREICH

Share