„Budeme se stěhovat“: Bohuš Matuš prozradil, kde bude brzy bydlet se svou ženou a dcerou

Nedávno Bohuš Matuš uvedl, že majitelka bytu, ve kterém žil se svou manželkou Lucií a dcerou Natálií, je požádala, aby se vystěhovali. Zpěvák byl proto nucen hledat nové bydlení, dokonce požádal fanoušky o pomoc. Teď prozradil, že se ženou už našli hezký dům. Pro ně to bude už čtvrté přestěhování za poslední dva roky.

Zhruba před dvěma lety se nastěhovali do bytu o velikosti 3+1. Jejich soused se s nimi však hádal, vadilo mu, že Bohuš Matuš zpíval a kouřil na balkóně. Poté se přestěhovali do domku se zahradou.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Po nějaké době se jejich novým domovem stal byt ovelikosti 3kk. Byli šťastní, tento byt se jim moc líbil. Majitelka jim však oznámila nepříjemnou zprávu, totiž že se rozhodla byt prodat, a tak je požádala, aby se odstěhovali.

Problém byl ale v tom, že obydlí bylo prázdné, a tak manželé koupili nábytek a postele. Zpěvák popsal fanouškům situaci na svém Facebooku a dokonce je požádal o pomoc, aby jim poskytli informace, které potřebovali.

Bohuš Matuš s manželkou Lucií / Zdroj: tv.blesk.cz

Naštěstí už manželé našli nový dům a do konce jara se chtějí nastěhovat. „Budeme se stěhovat do domu na okraji Prahy, má 200 metrů zahrady a je dost velký,“ prozradil pro server ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Umělec je navíc rád, že tam nebude mít problémy se sousedy. Proto si asi nikdo nebude stěžovat, že doma zpívá nebo že kouří.

Bohuš Matuš / Zdroj: tv.blesk.cz

„Tam žádní sousedi nejsou. Je to úplně oddělené od okolí a dům stojí samostatně,“ dodal Bohuš Matuš.

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ PROZRADIL, ŽE PŘIŠEL O AUTO: CO SE MU STALO

PŘIPOMÍNÁME: „AHOJ JARO“: PATRICIE PAGÁČOVÁ ZMĚNILA IMAGE POCHLUBILA SE NOVÝM ÚČESEM

Share