„Bylo mi tak zle“: Radek Kašpárek prozradil, co se mu stalo a jak se nyní cítí

Šéfkuchař Radek Kašpárek se ve středu cítil velmi špatně, takže jeho manželka zavolala sanitku. Poté byl hospitalizován v nemocnici Teď už se cítí lépe. Píše o tom server eXtra.cz.

Přijel domů z práce a cítil se velmi špatně. Byl rád, že se vůbec dostal domů, poprvé v životě zažil podobnou situaci. „Bylo mi tak zle,“ řekl pro eXtra.cz Radek Kašpárek. Manželka mu okamžitě zavolala sanitku.

Radek Kašpárek / Zdroj: tv.blesk.cz

Špatně se mu dýchalo a brněla ho levá ruka. „Bál jsem se, aby to nebyl náběh na infarkt,“ řekl Kašpárek.

Lékaři mu ale sdělili, že jde o přetažení. Proto mu doporučili, aby si odpočinul a více myslel na sebe. Kuchař byl velmi vděčný zdravotníkům ve vinohradské nemocnici, kteří mu pomohli.

Radek Kašpárek / Zdroj: youtube.com

Uvědomuje si, že v poslední době hodně pracoval. Je šéfkuchařem v restauraci Field, porotcem v show MasterChef Česko a také účastníkem show Souboj na talíři. Kromě toho chystá otevření nového provozu.

Miluje svou práci, ale teď se musí šetřit. Pracoval, protože chtěl zabezpečit své děti, ale teď si uvědomuje, že by to pro ně nebylo důležité, kdyby přišly o otce. Takže teď bude více myslet na ně a na svou ženu.

Radek Kašpárek / Zdroj: youtube.com

„Do teď byla na prvním místě práce, začnu myslet i víc na sebe,“ dodal Radek Kašpárek.

Šéfkuchař také prozradil, že má problémy s cholesterolem. Vysvětlil, že to má v genetice, například jeho dědeček měl první infarkt ve 45 letech.

Radek Kašpárek / Zdroj: youtube.com

Nyní hodlá trochu změnit svůj životní styl i životosprávu.

PSALI JSME: „UŽ SE NIKDO NEMUSÍ BÁT“: HELENA VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O SVÉM ZDRAVÍ A ŘEKLA, JAK NA TOM JE

PŘIPOMÍNÁME: „U TOHO JSEM BÝT NECHTĚL“: MARGITA PROZRADIL TAJEMSTVÍ HANY ZAGOROVÉ

Share