Štěně bez předních nohou našli v odpadkovém koši: krátce po tom získalo rodinu a chlapeček vyrobil pro malé štěňátko vozík z Lega

Štěně bez předních nohou našli v odpadkovém koši, a krátce po tom získalo rodinu a invalidní vozík.

Zdroj: odnaminyta.com

Někdo jednoduše vyhodil pejska do odpadkového koše, protože nechtěl převzít na sebe zodpovědnost. Štěňátko se narodilo bez předních nohou, ale jako každý jiný pejsek, potřeboval lásku.

Zvířátko bylo asi dva dny staré a první hodiny svého života strávilo v odpadkovém koši mezi odpadem a hmyzem. Štěně si všimli kolemjdoucí lidí, kteří uslyšeli zvuk vycházející z popelnice. Lidé okamžitě odvezli pejska k veterináři. A po nějaké době se ho ujmula hodná rodina Terni.

Štěně pojmenovali Gracie. Noví majitelé pečlivě se starali o pejska, který se nemohl sám pohybovat. Doma měli teď dva mazlíčky: jednoho pejska, která sám nezvládal chodit a druhého pejska, který neměl jednu tlapku.

Zdroj: odnaminyta.com

Členové rodiny přemýšleli, co by mohli udělat pro malou Gracie, aby jí alespoň trochu usnadnili život. Zajímali se o speciální vozíčky pro ochrnutá zvířata, ale ukázalo se, že je to velmi drahá záležitost. Kromě toho byly tyto invalidní vozíky vyráběny tak, že odpovídaly velikosti psa, a štěně právě začalo růst. Tato možnost proto nebyla vhodná. Ale 12leté dítě našlo řešení.

Zdroj: odnaminyta.com

Chlapec Dylan z Lega postavil svému malému mazlíčkovi kočárek, který byl hodně univerzální. Tuto konstrukci bylo možné snadno měnit, v závislosti na růstu zvířete. Mimochodem, Lego chlapeček dostal jako vánoční dárek od rodičů.

Barevné kostky zvládly nahradit Gracie přední tlapky. Nyní se zvíře mohlo samostatně pohybovat doma a na ulici.

Zdroj: odnaminyta.com

Jakmile byl kočárek malý, chlapec přidával několik dalších dílků Lega. Aby plastové kostky pejskovi nevadily, chlapec mu dával pod bříško kus měkké pěny.

Zdroj: odnaminyta.com

Když štěně vyrostlo, majitelé mu koupili profesionální vozíček pro postižená zvířátka. Ale díky fantazii a vynalézavosti chlapce Gracie byla vždycky aktivním pejskem. Ukázalo se, že dětskou stavebnici lze použit nejenom na hru, ale i na jiné věci.

Zdroj: odnaminyta.com

Share