Dominika Gottová prý nepracuje, ale dostává 39 tisíc korun měsíčně: jak nyní žije nejstarší dcera Karla Gotta

Karel Gott by si rozhodně nepřál, aby se členové jeho rodiny hádali mezi sebou. Proto se před několika lety rozhodl, kdo by po něm měl zdědit majetek. Jeho nejstarší dcera Dominika Gottová však chtěla bojovat o dědictví. Po nějaké době ale tento boj vzdala. Píše o tom server Aha!

Peníze jsou pro mnoho lidí velmi důležitým tématem. Důležité je to i pro Dominiku Gottovou, která nyní žije v Helsinkách, ale nepracuje. „Pořád někde utrácí, ale práci pořád nemá,“ řekl pro server Expres.cz zdroj z jejího okolí.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Nemanželské dcery Karla Gotta Dominika a Lucie v minulosti dostaly 6 milionů Kč, ale vzdaly se nároku na dědictví, což byla podmínka.

Jeho nejstarší dcera byla pobouřena, když zjistila, že se dědické řízení údajně týká i její sestry Lucie. Nechápala, proč její sestra může získat dědictví, ale ona ne.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Jde o peníze za tantiémy. Tyto peníze přicházejí na účty zesnulých zpěváků a hudebníků každý rok. Na konto Karla Gotta přicházelo 8 milionů Kč ročně.

Média zveřejnila informace, že je údajně mezi sebe mělo rozdělit pět lidí. Nechápala, proč Lucie v dědictví byla, ale ona nebyla.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Její právníci jí však později sdělili, že šlo o nepravdivé informace, Lucie také nic nedostala. Poté boj o majetek vzdala.

„Rozhodla jsem se, že už to nebudu řešit. Kdo se chtěl napakovat, se napakoval. Myslím, že by se táta divil,“ řekla pro portál Aha! Dominika Gottová.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Nejstarší dcera Českého slavíka v poslední době ve Finsku nepracovala, teď je pro ni těžké najít si práci. Ale možná to pro ni není velký problém. Ve Finsku prý získává dobrou podporu od státu.

„Každý měsíc dostává státní podporu zhruba 1600 eur (39,5 tisíce Kč) a na byt jí z velké části přispívá město,“ dodal zdroj pro Expres.cz. Podle něj má Dominika díky tomu dost peněz, které může utrácet například za drahá jídla nebo za zábavu.

PSALI JSME: KRÁSNÁ PATRICIE PAGÁČOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O DRUHÉM DÍTĚTI: FANOUŠKŮM POSLALA VZKAZ ORIGINÁLNÍM ZPŮSOBEM

PŘIPOMÍNÁME: VYPADÁ O 20 LET MLADŠÍ: JENNIFER ANISTON SE DOSTALA DO OBJEKTIVŮ PAPARAZZI A OHROMILA SVÝM VZHLEDEM

Share