„Dostal mě jeden pán“: Patricie Pagáčová byla překvapená, jak na její fotky v plavkách reagoval jeden fanoušek

Před několika týdny vyrazila Patricie Pagáčová se svým mužem Tiborem Pagáčem a dcerou Bibianou na Zanzibar. Jejich rodina si tuto dovolenou užila. Píše o tom server Super.cz.

Patricie Pagáčová / Zdroj: youtube.com

Před několika dny se vrátila do Prahy. Herečka prozradila, že nemohla dlouho ležet na pláži a opalovat se, protože její dcera chtěla dělat něco jiného.

Přesto má opálená ramena, protože byla hodinu na koni a měla na sobě tričko bez ramínek. Když mohla její dcera odpoledne usnout, herečka už se opalovat nechtěla.

Taková dovolená s dítětem podle ní nebyla snadná, dlouhou cestu by například mohla trochu přirovnat k porodu. Přesto je ale ráda, že se svými blízkými vyrazila do této exotické země.

Na svém Instagramu se pochlubila fotkami v plavkách. Uživatelé sociální sítě napsali spoustu komentářů k těmto snímkům, ale jeden ji překvapil.

Patricie Pagáčová / Zdroj: youtube.com

„Dostal mě jeden pán. Možná to tedy myslel jako kompliment, když mi napsal, že mám moc hezké bříško a že má rád plnoštíhlé lidi,“ řekla pro Super.cz Patricie Pagáčová.

PSALI JSME: „PLÍCE MÁM OBČAS V JEDNOM OHNI“: EVA HOLUBOVÁ PROMLUVILA O POSTCOVIDOVÉM SYNDROMU, STÁLE SE POTÝKÁ SE ZDRAVOTNÍMI PROBLÉMY

PŘIPOMÍNÁME: „MUSÍM BÝT NAPOJENÝ NA HADIČKY“: VÁCLAV NECKÁŘ POPRVÉ PROMLUVIL O SVÉ POSLEDNÍ OPERACI A ŘEKL, JAK SE CÍTÍ

Share