„Plíce mám občas v jednom ohni“: Eva Holubová se potýká se zdravotními problémy. Promluvila i o psychických problémech

Eva Holubová prodělala v minulosti covid. Stále však trpí postcovidovým syndromem. Herečka má i další zdravotní problémy, promluvila i o psychických problémech.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

2. října zveřejnila na svém Instagramu několik fotografií a prozradila, že je nemocná. Popsala tehdy svůj zdravotní stav, cítila se velmi špatně.

Před několika dny promluvila o svých současných problémech, trpí postcovidovým syndromem. „Natékají mi nohy a plíce mám občas v jednom ohni,“ napsala Eva Holubová.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Herečka se radí s doktory, ale podrobně to popisovat nechtěla. „Postcovidové stavy se ovšem vyznačují sebelítostí a samonasíráním. Já ho tedy pozoruju víc na svém okolí,“ dodala Holubová.

Také se potýká s podobnými stavy a je to určitě nepříjemné. Přiznala, že je nyní velmi vyčerpaná. Chápe, že takový stav psychiky je problém, ale pomáhá jí víra.

Eva Holubová / Zdroj: iDnes.tv

Ale to by asi nepomohlo každému, takže by ostatním lidem mohla poradit nadhled a humor. Pokud člověk dělá něco, co ho může rozveselit, pak by mu to podle ní mělo pomoci zvládnout podobné problémy.

PSALI JSME: „KOUKÁ NA MĚ JAKO NA BOHYNI“: EVA BUREŠOVÁ SE POCHLUBILA DOJEMNÝM SNÍMKEM S TRISTANEM

PŘIPOMÍNÁME: JANA NAGYOVÁ SE POCHLUBILA DCEROU: PŮVABNÁ SOFIE EMMA JE NÁDHERNÁ PO MAMINCE

Share