Agáta Hanychová promluvila o svatbě s Jaromírem Soukupem: „Nejdřív po čtvrtém dítěti“

Agáta Hanychová se spolu s partnerem Jaromírem Soukupem a malou dcerkou Rozárkou vyrazila na Petřín, kam šly stovky dalších lidí oslavit první máj ruku v ruce s láskou. Rozhodně se jedná o jedno z nejromantičtějších míst v české metropoli. Všichni zamilovaní se chtěli políbit pod rozkvetlou třešní.

V květnu všechno kvete, probouzí se a samotná láska se tak prožívá intenzivněji. Mnozí obyvatelé Prahy v pondělí vyrazili na Petřín.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: Instagram.com

Bylo tam i mnoho známých osobností, pro které je polibek pod rozkvetlou třešní již tradicí. Nechyběli tam i influencerka Agáta Hanychová a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: Instagram.com

Agáta svého partnera v rozhovoru pro eXtra.cz pochválila, překvapilo ji, jak je schopný tatínek. Pomáhá jí s dcerou Rozárkou, která se narodila před třemi týdny. Navíc může hlídat dcerku a trojnásobná maminka si díky tomu může jít řešit své věci.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: Instagram.com

Promluvila také o svatbě. Před pár měsíci prý doufala, že se vezmou dřív, než se jim narodí dcera. Teď už to ale pro ně asi není naléhavé téma. „Svatba nejdřív po čtvrtém dítěti,“ řekla pro eXtra.cz Agáta Hanychová.

PSALI JSME: PRVOMÁJOVÉ POLIBKY SLAVNÝCH: HANYCHOVÁ, DECASTELO A BORHYOVÁ SE PODĚLILY O ZAMILOVANÉ FOTOGRAFIE

PŘIPOMÍNÁME: „JSTE ÚCHVATNÁ ŽENA. MÁTE BOŽSKÉ TĚLO“: DANA MORÁVKOVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU V PLAVKÁCH ZE SAUNY

Share