Hanychová pozvala do své show Patrasovou: Dáda otevřeně promluvila o Slováčkovi a Gelemové

Agáta Hanychová moderuje na TV Barrandov pořad s názvem Holčičky. Nedávno pozvala do své show Dagmar Patrasovou. Influencerka a herečka hovořily o Felixi Slováčkovi a jeho bývalé milence Lucii Gelemové. Píše o tom server eXtra.cz.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček se vzali v roce 1983. Manželé mají komplikovaný vztah. Hudebník měl před časem vztah i s výtvarnicí Lucií Gelemovou, s níž byl sedm let.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Po rozchodu s milenkou se vrátil k manželce. Návrat ale klidný nebyl, každý z nich se k tomu veřejně vyjádřil. Tato situace byla pro herečku velmi nepříjemná.

Agáta Hanychová o tom chtěla promluvit s Dádou Patrasovou. Herečka to manželovi dodnes neodpustila. Řekla také, že její muž zestárl.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Moderátorka řekla, že nechápe, proč s ním chtějí být mladé ženy, někdy se jí to zdá trapné. Herečka s ní souhlasila, ale vysvětlila, že ženy s ním chtějí být pravděpodobně proto, že je charismatický a že je skvělý hudebník.

Pomlouvat manžela nechtěla, rýpla si ale do Gelemové. Dáda mu sedm let nevařila, ale často chodil domů na večeři. Agáta dodala, že mladé ženy neumí moc vařit.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

„Mladý možná, ale tohle nebylo mladý, to bylo čtyřicetiletý,“ odpověděla jí Dagmar Patrasová.

Podle Agáty není umělkyně krásná a prý maluje špatně. Také prý slyšela, že Lucie Gelemová prodávala své obrazy jen kamarádům svého partnera. Podle Dády to tak bylo, předpokládá, že museli koupit.

Lucie Gelemová / Zdroj: tv.blesk.cz

Herečka naznačila, že prý považuje výtvarnici za zlatokopku. „Ona si myslela, že se rozvede, že si ho pojistí dítětem. On odolal. Tady byl chytrej,“ dodala Patrasová. Felix podle ní chtěl, aby jejich děti komunikovaly s jeho novou partnerkou, ale po třech letech to odmítly.

PSALI JSME: “NEDÁVÁM SI DEADLINY“: ŠAFÁŘOVÁ A PLEKANEC SE S DĚTMI OBJEVILI NA VEŘEJNOSTI. EXTENISTKA ŘEKLA, CO CHCE DĚLAT PO MATEŘSKÉ

PŘIPOMÍNÁME: HÁDKA MEZI KOLEGY: JAK REAGOVAL PAVEL VÍTEK NA VÝROK PECKOVÉ

Share