Ivana Gottová vyrazila po delší době do společnosti: jak dnes vypadá vdova po Slavíkovi

V průběhu své více než šedesátileté pěvecké kariéry Karel Gott 42krát zvítězil v anketě Český slavík a v roce 2015 získal speciálního Diamantového slavíka za 40 vítězství v anketě. Z tohoto důvodu je Český slavík pro většinu lidí spojován s legendárním zpěvákem. V Hudebním divadle Karlín se 12. listopadu konal slavnostní ceremoniál, který připomínal 60 let od prvního udílení slavíků. Na legendárního zpěváka se v sobotu často vzpomínalo. Na předávání cen dorazila i vdova Ivana Gottová. Píše o tom server eXtra.cz.

Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Karel Gott opustil tento svět před třemi lety, ale celebrity o něm v sobotu večer často hovořily. Na akci byla i vdova po zpěvákovi Ivana Gottová.

Na galavečeru s ní chtěli mluvit všichni, novináři chtěli, aby jim poskytla rozhovor, celebrity chtěly, aby jim dělala společnost.

Ivana Gottová a Monika Absolonová / Zdroj: herminapress

Slavní zpěváci, muzikanti a herci ji asi dlouho neviděli. Manželka Karla Gotta vyrazila do společnosti po delší době.

Legendární herečka Jiřina Bohdalová byla ráda, že Ivana na akci dorazila. Promluvila i se zpěvačkou Monikou Absolonovou.

Ivana Gottová a Dara Rolins / Zdroj: herminapress

Setkání s Ivanou bylo příjemným překvapením i pro zpěvačku Daru Rolins. Společně se chytily za ruce a usmívaly se.

PSALI JSME: NEJMLADŠÍ DCERA DONALDA TRUMPA SE VDALA ZA MILIARDÁŘE: JAK EXPREZIDENT VEDL NEVĚSTU K OLTÁŘI A TANČIL S MELANIÍ

PŘIPOMÍNÁME: DCERA MONIKY BAGÁROVÉ POBAVILA FANOUŠKY: „TO BUDE HVĚZDA,“ REAGUJÍ UŽIVATELÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Share