„Nemám si na co stěžovat“: 73letá Iva Hüttnerová vypadá skvěle. Co prozradila o svém životě

Herec a malíř Jan Kanyza brzy oslaví 75. narozeniny. Na jeho vernisáž dorazila jeho kolegyně Iva Hüttnerová. Herečka, výtvarnice a spisovatelka prozradila, že s oslavencem je spojuje mnoho let nejen přátelství. Píše o tom server Super.cz.

Iva Hüttnerová / Zdroj: youtube.com

Jan Kanyza se rozhodl ukončit svou kariéru apřenechat prostor mladším umělcům. Na vernisáž přišlo mnoho jeho přátel, byla mezi nimi i Iva Hüttnerová.

Herečce je nyní 73 let, stále hodně pracuje a navíc má ráda aktivní odpočinek. Pravidelně chodí na procházky se svým pejskem a pak pracuje na zahradě, ale nazývá to odpočinkem, protože v těchto chvílích nemyslí na žádné jiné věci.

Iva Hüttnerová / Zdroj: youtube.com

Svého kolegu zná už mnoho let, navíc oba rádi malují. „Maluji úplně stejně dlouho jako Honza, protože jsme spolužáci z DAMU, bydleli jsme na stejné koleji,“ řekla pro Super.cz Iva Hüttnerová.

Herečka a výtvarnice se inspiruje starými časy, v nichž nachází zajímavé věci, které chce namalovat. Ráda vzpomíná na minulost.

Iva Hüttnerová / Zdroj: Super.cz

Iva Hüttnerová se naštěstí cítí dobře a zatím nemá žádné vážné zdravotní problémy. „Nemám si na co stěžovat,“ dodala herečka.

PSALI JSME: DANIEL HŮLKA NAVŠTÍVIL DIVADLO SE SVOU RODINOU: ZPĚVÁK SE POCHLUBIL SVOU DCERKOU A PROZRADIL, JAKÉ TALENTY MÁ PO NĚM

PŘIPOMÍNÁME: “UŽ NECHCI DALŠÍ CHEMOŠKU”: ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O LÉČENÍ VÁŽNÉ NEMOCI

Share