Jan Hrušínský se ukázal v ministerském křesle: „Na chvíli jsem převzal řízení ministerstva vnitra ČR“

Jan Hrušínský je známý herec a divadelní režisér a synem herce Rudolfa Hrušínského a herečky a spisovatelky Karly Chadimové.

Jan Hrušínský je stále aktivní v českém divadelním a filmovém průmyslu. V současné době se věnuje především divadelní práci, a to jak jako herec, tak i jako režisér.

Jan Hrušínský / Zdroj: youtube.com

Je také ředitelem a uměleckým šéfem Divadla Na Jezerce v Praze, které založil v roce 2002.

V tomto divadle nastudoval řadu úspěšných inscenací a často se objevuje na jevišti v různých rolích.

Jan Hrušínský / Zdroj: youtube.com

Kromě divadelní práce se může objevovat i v televizních filmech a seriálech. Jan Hrušínský je také známý svými názory na veřejná a kulturní témata a občas se vyjadřuje k aktuálním společenským otázkám v České republice.

Nedávno se rozhodl sdílet na svém Facebooku fotky z natáčení s režisérem Jiřím Strachem, Ondrou Vetchým.

Jan Hrušínský/ Zdroj: YouTube

„O víkendu jsem na chvíli převzal řízení ministerstva vnitra ČR. S režisérem Jiřím Strachem, Ondrou Vetchým a dalšími milými lidmi jsme pokračovali v natáčení minisérie České televize Docent II.

Děkuji panu ministru Rakušanovi za laskavé zapůjčení ministerského křesla a kanceláře na Letné. Vše jsem mu v pořádku vrátil, včetně jeho ministerské funkce,“ napsal pod fotkou Jan Hrušínský.

„Řídit toto ministerstvo v kdysi obáváne “kachlíkárně” je náročné, byť jen o víkendu. Ale tuze zábavné. Tedy alespoň pro mě. Mám krásný zážitek, vy mějte krásný den,“ pochlubil se fanouškům režisér.

PSALI JSME: LUCIE BENEŠOVÁ PŘEDVEDLA SVÉ SVŮDNÉ KŘIVKY: HEREČKA SE POCHLUBILA FOTKAMI Z POSTELE

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BAGÁROVÁ POD PALBOU KRITIKY: CO ŘÍKAJÍ FANOUŠCI NA JEJÍ KONCERT V O2 ARENĚ

Share