Monika Bagárová pod palbou kritiky: co říkají fanoušci na její koncert v O2 areně

Před pár dny Monika Bagárová prozradila, že plánuje uspořádat vlastní koncert v O2 areně. Její fanoušci se však rozdělili na dva tábory, mnozí se na její vystoupení těší, někteří se ale domnívají, že tento krok nebyl správný.

Zpěvačka a influencerka Monika Bagárová oslaví v červenci příštího roku 30. narozeniny, ale už v září chce slavit i se svými fanoušky v O2 areně.

Pomáhá jí známý moderátor, který je dnes i producentem, Leoš Mareš. Už se proslavil jako člověk, který dokázal zorganizovat mnoha umělcům velkolepé a úspěšné show.

Nejlevnější vstupenky budou stát 790 korun, cena těch nejdražších bude 1790 korun.

Mnoho lidí se na její koncert těší, nicméně někteří uživatelé sociálních sítí píší, že dnes vyprodaná O2 arena už údajně není znamením kvality.

Podle nich se mnoha známým osobnostem daří vyprodat O2 arenu díky Leoši Marešovi. Další ho chválili, že pořádá opravdu skvělé show.

Někteří lidé si však myslí, že zpěvačka nemá dost hitů, takže by neměla organizovat ten koncert. Podle nich tedy tento krok nebyl správný.

Monika Bagárová / Zdroj: Instagram.com

Na Instagramu ji sleduje přes 940 tisíc lidí, takže si mnozí myslí, že 20 tisíc z nich by si lístky určitě koupilo.

Někteří však upozornili, že ne všichni tito lidé jsou zpěvaččini fanoušci, takže jen část z nich poslouchá její písně.

Monika Bagárová / Zdroj: Instagram.com

„To, že Ewa Farna oslavila v O2 třicátiny neznamená, že to musí dělat každý,“ vyjádřila svůj názor jedna z fanynek.

PSALI JSME: „NAŠTVALA JSEM SE“: NĚKTEŘÍ LIDÉ OBVIŇUJÍ ANNU SLOVÁČKOVOU, ŽE SE NEMOCÍ SNAŽÍ ZVIDITELNIT. JAK NA TO ZPĚVAČKA REAGOVALA

PŘIPOMÍNÁME: „CHTĚLA JSEM SE ZAVDĚČIT, ALE NEJSEM TO JÁ“: MARIE RŮŽIČKOVÁ VYSVĚTLILA, PROČ EXPERIMENTOVALA SE SVÝM VZHLEDEM

Share