Jennifer Lopez byla fotografy zachycena neupravená a v obnošeném oblečení

Fotografové si všimli, jak Jennifer Lopez se procházela v ulicích Los Angeles a byla neupravená. Herečka měla na sobě staré oblečení a vypadala unaveně. Fanoušci měli obavy, zda je v pořádku. Naštěstí se nic nestalo, hollywoodská hvězda natáčí nový film a měla na sobě kostým. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz s odkazem na People.com.

Jennifer Lopez / Zdroj: youtube.com

Letos by měl mít premiéru film The Mother, ve kterém hraje Jennifer Lopez. Herečka nosila během natáčení staré oblečení a čepici, navíc měla modřiny na obličeji.

Její fanoušci mohou být v klidu, nic se jí nestalo. Sama umělkyně nyní popisuje svůj život jako pohádku. Před dvaceti lety ji Ben Affleck požádal o ruku, tehdy ale svatbu odvolala, ale loni v létě se za něj konečně provdala.

Jennifer Lopez / Zdroj: Profimedia

Po zrušení svatby v roce 2003 a po rozchodu se herečka cítila velmi špatně. Označila to za největší zlomení srdce ve svém životě. Myslela si, že zemře.

V dalších letech také neprožívala ta nejlepší životní období. Partneři vysvětlili, že jedním z důvodů rozchodu byl mediální tlak.

Jennifer Lopez / Zdroj: youtube.com

„Ale teď, o dvacet let později, to má šťastný konec. Má to ten nejlepší konec, jaký by se ani v Hollywoodu nikdy nemohl stát,“ řekla Jennifer Lopez pro bulvární server People.

PSALI JSME: JOHANA SAUDKOVÁ PROMLUVILA O SVÉM DŮCHODU: „JÁ JSEM SKROMNÁ A BYLA JSEM PRACOVITÁ“

PŘIPOMÍNÁME: IVA HÜTTNEROVÁ MUSÍ NA OPERACI: „NENÍ TO PRÝ OTÁZKA STÁŘÍ“. CO SE HEREČCE STALO

Share