„Tu fotku musíš zveřejnit“: Jiřina Bohdalová je štěstím bez sebe. Jaký dárek dostala k 92. narozeninám

Jiřina Bohdalová dostala k narozeninám ten nejlepší dárek, jaký si mohla přát. Pogratulovat jí přijela její rodina ze Švédska. Její dcera Simona Stašová trvala na zveřejnění společné fotografie.

Oslavenkyně byla určitě šťastná, narozeniny oslavila nejen s dcerou a dvěma vnuky, ale i s dalšími příbuznými, kteří jí přijeli pogratulovat ze Švédska.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: tv.blesk.cz

Simona Stašová chtěla ten okamžik zachytit, a tak vznikla společná fotka. Nejprve požádala jejich kamaráda, režiséra Zdeňka Zelenku, aby tu fotku zveřejnil, pak ji sama ukázala na svém Instagramu.

Režisér to dělat nechtěl, protože by mu Jiřina Bohdalová podle něj nadávala. Simona slíbila, že veškerou zodpovědnost bere na sebe, poté souhlasil. „Ne, musíš, takovouhle mezinárodní fotku už nedáme nikdy dohromady,“ řekla mu Stašová.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Oslavenkyně sedí uprostřed, Zdeněk Zelenka stojí vlevo, Simona Stašová objímá své syny Marka a Vojtu. Vedle Vojty stojí synovec Bohdalové Dominik, syn její sestry Jaroslavy. Oslavenkyně objímá jeho syna Robina, který je tak jejím prasynovcem. Vpravo jsou její dvě praneteře, dcery zesnulého Dominikova bratra.

PSALI JSME: SIMONA STAŠOVÁ POBLAHOPŘÁLA MAMINCE K 92. NAROZENINÁM: SDÍLELA DOJEMNOU FOTKU S JIŘINOU BOHDALOVOU

PŘIPOMÍNÁME: „VŽDY ASI BUDU BYDLET NA STAVENIŠTI“: ZUZANA BELOHORCOVÁ NECHALA NAHLÉDNOUT DO SVÉHO DOMU NA TENERIFE

Share