„Vždy asi budu bydlet na staveništi“: Zuzana Belohorcová nechala nahlédnout do svého domu na Tenerife

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová a její manžel, podnikatel Vlastimil Hájek, si na začátku loňského roku koupili na Tenerife dům, o kterém snili. Rozhodli se ho zrekonstruovat, ale je to náročné.

„Vždy asi budu bydlet na staveništi,“ zavtipkovala Zuzana Belohorcová v talk show Superchat na Super.cz. Rekonstrukce zatím není hotová a bude zřejmě ještě dlouho trvat.

Zuzana Belohorcová / Zdroj: youtube.com

Jejich dům je na skvělém místě, konkrétně na skále s krásným výhledem. Moderátorka věří, že v budoucnu bude její dům nádherný.

S manželem plánují předělat i celý vnitřek domu, Vlastimil o tom nyní jedná s architektem. Kromě toho chtějí zrekonstruovat zahradu, bazén a garáž, postavit novou terasu a dokonce i domek pro hosty. Chápou, že budou muset zaplatit velkou částku, takže je to pro ně obtížné.

Zuzana Belohorcová / Zdroj: youtube.com

Garáž bude podle ní velká, protože bude určena pro sedm aut. Moderátorka vysvětlila, že její manžel už má dvě motorky a chce si koupit žihadlo. Proto si chce postavit svou vysněnou garáž. „To je asi sen každého muže,“ řekla Belohorcová.

Zuzana Belohorcová / Zdroj: youtube.com

Na Tenerife manželé podnikají, vlastní realitní kancelář. Je ráda, že se jim v podnikání na ostrově daří.

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ SE POCHLUBILA EXPERIMENTEM: ZVEŘEJNILA FOTOGRAFIE SE SVÝMI KOPIEMI

PŘIPOMÍNÁME: „CO NÁM ZŮSTANE, AŽ TELEFONY A TELEVIZE VYPNOU“: EVA BUREŠOVÁ ZVEŘEJNILA SILNÝ PŘÍSPĚVEK K ZAMYŠLENÍ

Share