Jiřina Bohdalová má prý vážný problém s plícemi: Co prozradil zdroj

Už několik měsíců média píší o zdravotním stavu Jiřiny Bohdalové, která byla v listopadu nucena svá představení zrušit. V polovině prosince opustila nemocnici a zotavovala se doma. Doufala, že brzy bude moci znovu hrát. Server Sedmička.týden.cz však píše, že herečka má „fatálně poškozené plíce“.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Před časem herečka uvedla, že zrušila své plány, protože se řídí radami lékařů, musí věnovat zbytek sezony rekonvalescenci. Poté už o svém zdravotním stavu nemluvila.

Vše začalo v listopadu, 91letá herečka onemocněla chřipkou a skončila na kapačkách. Poté musela znovu do nemocnice kvůli problémům se zády, na které si stěžovala.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: tv.blesk.cz

Server Sedmička tehdy informoval, že Jiřina Bohdalová měla prý menší autonehodu, kdy svým autem narazila do sloupku a tak si poranila záda.

TV Nova ale v polovině prosince informovala, že podle jejího ošetřujícího lékaře a primáře kardiologického oddělení Petra Neužila má herečka naštípnutý bederní obratel, ale je to starý nález. V nemocnici prý měla podstoupit obstřiky páteře.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Přesto se vrátila domů a pak se dokonce objevila na vánočním večírku Divadla Broadway. Po Novém roce se její stav začal opět zhoršovat.

Sedmička píše, že podle jejího zdroje byla Jiřina Bohdalová znovu hospitalizována, ale bylo to tajně, aby o tom nepsala média. Herečka je nyní údajně v Nemocnici Na Homolce a starala se o ni i její dcera Simona Stašová, která tam přespávala.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Jiřina má velice vážně nemocné plíce. Je na dýchacím přístroji, lékaři ji propustili domů s tím, že bohužel už to bude jen horší,“ řekl zdroj pro Sedmičku.

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ DO NOVÉ PRÁCE NENASTOUPÍ: PROMLUVILA O SMUTNÉ UDÁLOSTI, KVŮLI KTERÉ NECHCE S FIRMOU SPOLUPRACOVAT

PŘIPOMÍNÁME: EVA BUREŠOVÁ SE POBAVILA NAD SVOU POSTAVOU A VYSVĚTLILA PROČ: „PŘEDKLONÍM SE A BŘÍŠKO MI JEŠTĚ VYLEZE“

Share