Dominika Gottová do nové práce nenastoupí: Promluvila o smutné události, kvůli které nechce s firmou spolupracovat

Před časem Dominika Gottová řekla, že chce pracovat a hledala si práci. Ve Finsku absolvovala studium a doufala, že se stane zaměstnankyní firmy, která se věnuje ochraně objektů, například supermarketů. Došlo ale k jedné tragédii a nyní má tato firma problém.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Firmu Securitas, u které zaměstnávají lidi jako ostrahu, teď šetří kvůli smrti 35leté ženy při zásahu, který proti ní vedli,“ napsala pro Aha! Dominika Gottová.

Nejstarší dcera Karla Gotta by se do takových problémů rozhodně nechtěla dostat. Z tohoto důvodu nebude pro tuto firmu pracovat, i když ještě nedávno se těšila na nástup do práce k ochrance.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Zaměstnanci té firmy nemohli uklidnit jednu agresivní ženu a Dominika si myslí, že ji asi zabili. Finská média napsala, že k tragédii došlo na začátku ledna v nákupním centru nedaleko města Espoo. Zemřela 35letá žena, policie nyní prošetřuje ochranku.

Dominika Gottová byla v šoku, proto nyní nechce s touto firmou spolupracovat.

Timo Tolkki / Zdroj: youtube.com

Před několika týdny také řekla, že by mohla pracovat pro agenturu, kterou plánuje založit její manžel, finský kytarista Timo Tolkki. V takovém případě by mohla pracovat z domova.

PSALI JSME: „MĚLA JSEM NAKROČENO KE ZHROUCENÍ“: SIMONA KRAINOVÁ PROZRADILA, PROČ SE ZMĚNILY JEJÍ ŽIVOTNÍ PRIORITY

PŘIPOMÍNÁME: BRZY SE PODRUHÉ STANE „DĚDEČKEM“: ŠTEFAN MARGITA PROZRADIL RADOSTNOU ZPRÁVU

Share