Jiřina Bohdalová se dočkala: podnikatel Ľubomír Focko je na svobodě. Kdy byl propuštěn z vazby

Slovenský podnikatel Ľubomír Focko, který přátelí s Jiřinou Bohdalovou, opustil v pátek vazbu. Zřejmě pominuly důvody jeho vazebního stíhání. Píše o tom web blesk.cz.

Česká herečka byla nepříjemně překvapena, kdy se v polovině května do vazby dostal její kamarád Ľubomír Focko. Ten byl prý zapleten do kauzy ohledně veřejných zakázek radioaktivních odpadů. Nyní se ale může Bohdalová aspoň trochu uklidnit, protože podnikatel vazbu opustil.

Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko/ Zdroj: kafe.cz

Herečka pořád stála po boku slovenského podnikatele a říkala, že nerozumí, jak se to mohlo stát, protože Focko je slušný člověk.

Společně dokonce plánovali dovolenou v Řecku, kterou si ale herečka užila sama. Mluví se ale o tom, že si Bohdalová a Focko dovolenou ještě užijí a budou mít čas probrat vše, co se stalo.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Slovenský podnikatel se zabývá například výstavbou telekomunikační infrastruktury a na SLovensku například vlastnil síť supermarketů Carrefour.

Focko nyní bude vyšetřován na svobodě a ve vazbě ho údajně drželi, aby nemohl ovlivňovat svědky, které policie během vyšetřování vyslýchala.

Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko/Zdroj: blesk.cz

Státní zastupitelství a policie odmítají propuštění Focka komentovat a vyjadřovat se o případné výši kauce.

PSALI JSME: PETR RYCHLÝ BUDE OPĚT HRÁT V ORDINACI: JAK NA NÁVRAT ČESTMÍRA MÁZLA REAGOVALI FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: „TOTO JSEM SI VYMYSLELA“: JITKA ČVANČAROVÁ UKÁZALA NOVÝ NEOBVYKLÝ ÚČES

Share