Krásu má zjevně v genech: jak vypadá 17letá dcera Lucie Zedníčkové. Půvabná Amelie už teď tvrdě pracuje

Amelie Pokorná Zedníčková zdědila svou krásu a talent po mamince, herečce Lucii Zedníčkové. Začala hrát v seriálech a filmech ještě jako dítě. Rozhodla se však pokračovat ve studiu na francouzském gymnáziu, nikoliv na konzervatoři. Už teď však tvrdě pracuje. Píše o tom web Onlyu.cz.

Rodiči Amelie jsou herečka Lucie Zedníčková a producent a scenárista Vít Pokorný. Pravděpodobně díky rodičům se od dětství začala věnovat herectví.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Poprvé se v seriálu Pojišťovna štěstí objevila ve dvou letech. Pak hrála v seriálech Sestřičky a Krejzovi. Kromě toho se věnuje tanci a před 4 lety se stala mistryní světa v moderních tancích.

Někteří lidé předpokládali, že bude dál studovat na konzervatoři. Maminka jí ale radila, aby si vybrala nějakou jinou školu, aby byla praktičtější. Nastoupila proto na francouzské gymnázium.

Po dvou letech studia se přesto rozhodla přejít na konzervatoř, nějaký čas strávila na Konzervatoři Jaroslava Ježka a pak se vrátila na školu, odkud odešla. Nelituje toho, byla to pro ni zajímavá zkušenost.

Amelie má teď hodně práce. Hodně času věnuje studiu, ale kromě toho také hraje a tančí. Ostatní věci pro ni nyní asi nejsou hlavní prioritou.

Například před dvěma měsíci oslavila druhé výročí se svým přítelem, ale nedávno vyšlo najevo, že už je sama. „Až přijde někdo, kdo mě bude stoprocentně podporovat v tom, co dělám, tak se třeba někomu otevřu,“ řekla pro Blesk.cz Amelie Pokorná.

PSALI JSME: JIŘINA BOHDALOVÁ SE DOČKALA: PODNIKATEL ĽUBOMÍR FOCKO JE NA SVOBODĚ. KDY BYL PROPUŠTĚN Z VAZBY

PŘIPOMÍNÁME: 9 ŠŤASTNÝCH LET: HEREČKA VERONIKA ARICHTEVA SLAVÍ VÝROČÍ SVATBY. FANOUŠCI POSTŘEHLI, JAK SE ZMĚNIL JEJÍ MANŽEL

Share