Lela Vémola se stala moderátorkou: Diváci zkritizovali první díl a napsali proč

TV Barrandov už vysílá Lela show alias Humorná show influencerky s influencery. Moderátorkou nové talk show je Lela Vémola. Prvním hostem v prvním díle byla Dominika Myslivcová. Diváci však moderátorku i pořad kritizovali. Píše o tom server Expres.cz.

Slavný bojovník MMA Karlos Vémola je také moderátorem a má svou vlastní show. Jeho žena Lela se také rozhodla, že by se mohla stát moderátorkou.

Karlos Vémola a Lela Vémola / Zdroj: youtube.com

Nyní má vlastní pořad, na kterém začala pracovat před časem. Na svém Instagramu vysvětlila, že původně uvažovala o vysílání podcastů, pak se ale formát změnil, nyní je to talk show nebo večerní zábava.

Pro server ŽivotvČesku.cz řekla, že trému nemá, protože se dlouho pohybuje ve světě reklamy. Tak si myslela, že bude všechno v pořádku.

Diváci však první díl zkritizovali. Měla například problémy s hlasem, klepal se jí. To byl jeden z důvodů, proč ji nemohli poslouchat. Někteří diváci nicméně doufají, že v budoucnu to bude lepší.

„Neměla by se ale ukazovat na kameře, kde nemůže používat filtry,“ napsala komentář jedna žena. Podle diváků byl pořad také nudný a navíc influenceři nejsou lidé, které znají všichni diváci.

Lela Vémola / Zdroj: youtube.com

„Bude tam jako host i Rika Fane?“ ptali se hejteři. Jedná se o pornoherečku, která v minulosti říkala, že údajně měla nějaký vztah s jejím manželem.

Někteří kritici se však snažili být objektivní a chtěli moderátorce ukázat, co přesně by měla změnit, aby se show zlepšila. Jde o tón hlasu, výrazové prostředky apod. Také jí radili, aby nebyla strnulá.

Lela Vémola / Zdroj: youtube.com

Pokud tedy na tom Lela Vémola bude pracovat, pak možná show začne diváky bavit. Každopádně zatím viděli jen první díl.

PSALI JSME: Monika Babišová spolu s manželem upekla sekanou: její recept okomentoval slavný šéfkuchař Radek Kašpárek

PŘIPOMÍNÁME: Lucie Šafářová odhalila soukromí: „Mám pocit, že jedu nonstop“

Share