Linda Finková má strach o dnešní děti: „V patnácti jsou nešťastné a vyhořelé“. Prozradila, jak vychovává svého syna

Linda Finková má strach o dnešní děti. Vidí, že trpí depresemi a že se zvýšil počet sebevražd. Své potomky proto vychovává tak, aby si uměli užívat života a aby neměli ploché city.

Linda Finková je dvojnásobnou maminkou, dceru Viktorii a syna Matyáše má s hercem a tanečníkem Richardem Genzerem. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak vychovává své děti.

Linda Finková / Zdroj: youtube.com

„Mladí jsou chytří, ale nemají srovnání,“ prohlásila Finková. Svým dětem sociální sítě nezakazuje, ale musí podle ní číst knihy.

Myslí si, že rodiče by měli své děti nutit číst nějaké povídky, poslouchat hudbu a dívat se na dobré filmy. „Aby neměly ploché city,“ vysvětlila herečka a zpěvačka.

Linda Finková / Zdroj: youtube.com

O dnešní děti má však strach, protože častěji trpí depresemi. „Děti se pak maximálně sebevraždí, jsou nešťastné, vyhořelé a to jim je třeba jen patnáct. To je šílené,“ řekla pro eXtra.cz Linda Finková.

Vidí to i u svého syna. Snaží se, aby si spolu něco přečetli a pak o tom diskutovali, ale Matyáš místo toho chce koukat na TikTok. Podle ní to ale není nejlepší situace.

Linda Finková / Zdroj: tv.blesk.cz

Ale na druhou stranu ho chválí jako studenta. Řekla, že její syn je chytrý a dobře se učí, nedávno udělal zkoušky. Nelíbí se jí však, že Matyáš je dítě, které neustále kouká do mobilu a nereaguje, proto to chce trochu změnit.

PSALI JSME: JIŘÍ PAROUBEK NEVYLUČUJE TŘETÍ SVATBU: CO PROZRADIL O SVÉ PARTNERCE GABRIELE

PŘIPOMÍNÁME: „NEJSEM TEN TYP, KTERÝ KOLEM NĚJ BUDE SKÁKAT“: DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ PROMLUVILA O VZTAHU S BRZOBOHATÝM

Share