„Nejsem ten typ, který kolem něj bude skákat“: Daniela Písařovicová promluvila o vztahu s Brzobohatým

Skladatel, zpěvák a herec Ondřej Gregor Brzobohatý si v seriálu Iveta zahrál roli hudebníka a skladatele Ladislava Štaidla. Na premiéru druhé řady nepřišel sám, dorazila tam i jeho partnerka Daniela Písařovicová, která ho chtěla podpořit. Známá moderátorka v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o o jejich vztahu.

Písařovicová prozradila že se mají výborně a je jim spolu dobře. Oba jsou velmi vytížení, a tak jsou rádi, když mohou trávit čas spolu, třeba vyrazit na kulturní akci.

Daniela Písařovicová / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že to pro ni je o něco složitější, protože nemůže pracovat z domova, jak to někdy dělá její partner. Online konference byly součástí její práce před dvěma lety, ale to už je minulost. Přesto se oba snaží najít si čas, pro ně je to velmi důležité.

Ondřej Brzobohatý před časem řekl, že ho jeho přítelkyně ráno nikdy neobletovala. Prý si to ani nedokáže představit.

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

Moderátorka na jeho slova zareagovala. „Jo, za to jsem mu ještě nevyčinila,“ řekla se smíchem Daniela Písařovicová. „No, do jistý míry má vlastně pravdu, protože já opravdu nejsem ten typ, který kolem něj bude skákat,“ dodala pro eXtra.cz.

Upřesnila však, že si ho váží, věnuje mu svou pozornost a stará se o něj. Myslí si, že Ondřej tušil, jak se jejich vztah bude vyvíjet.

Daniela Písařovicová / Zdroj: youtube.com

Písařovicová svého partnera pochválila za to, jak ztvárnil roli Ladislava Štaidla. Podle ní byl velmi podobný skladateli a partnerovi Ivety Bartošové.

PSALI JSME: „JOSEF A JOSEF, OTEC A SYN“: VENDULA PIZINGEROVÁ ZVĚČNILA SVÉHO MANŽELA SE SYNEM V KOUPELNĚ

PŘIPOMÍNÁME: JAROMÍR JÁGR ZVEŘEJNIL ROMANTICKÉ VIDEO SE SVOU PŘÍTELKYNÍ DOMINIKOU: „ŽIVOT SE MÁ ŽÍT. A ŽÍT PODLE SVÉHO“

Share