Manželka, která se dozvěděla o nevěře, pomstila milence manžela

Jedna banální nevěra se sekretářkou se díky moudrosti a představivosti zkušené manželky změnila v dramatický bestseller.

Zdroj: eva.ru

Jednou žena na fórum napsala svůj příběh:

– Když jsem se dozvěděla o nevěře, byla jsem zpočátku zmatená a nevěděla jsem, co mám dělat. Pak poslala všechny jich SMS na svůj iPhone a šla spát.

Zjistila jsem, že spí asi šest měsíců. Obecně jsem nemohla mlčet a řekla, že vím všechno. Odmítl odejít. Začal říkat, že miloval jen mě.

Něco je vše povrchní a moje dcera a já jsme věčné hodnoty, ti, pro které žije a pracuje. Že tam jen uvolňuje pracovní stres. A pak se jí vyplácejí bonusy, platí odpočinek v zahraničí. Řekl, že démona jednoduše oklamal a všechno zastavil.

Zdroj: volyn.tabloyid.com

Začal se vracet domů včas, začal vypínat doma mobil. Ale začala jsem číst jeho pracovní mail a SMS. A viděl jsem, že se nic nezastavilo, jen se to lépe šifrovalo.

A pak je to jen zajímavější … Řekla jsem, že se nechci chovat jako hloupá žena, udělám poslední varování a pak začnu přijímat opatření. Dala mu měsíc na to.

Odložila svůj plat na vklady, část jeho peněz také začala doložovat. Obecně jsem si materiální základnu připravila pro sebe. O měsíc později jsem uvedla, že se nic nezměnilo, a požádala jsem o rozvod.

Po dlouhém zúčtování řekla, že ještě se podívám na jeho chování. Slíbil, že se změní, že mu lze důvěřovat.

Zdroj: UkrMedia

Asi o 4 měsíce později dívka začala hysterii konkrétně, že ji všude rozbíjel a trávil čas se svou ženou, že pro ni nikdy nebyly peníze, že si musel vybrat buď ji, nebo svou ženu. Zúčtování každý den.

Jeho odpovědi byly zaslány, že neslíbil, že se s ní ožení, že věděla, že má ženu a dceru, že neopustí rodinu. Navíc je všechno doma přesně naopak – klidná žena bez záchvatů hněvu, hezčí a lhostejná.

Zdroj: 5.ua

V důsledku toho se rozešli a požádal ji, aby odešla.

Share