Matěj Stropnický vyrazil do společnosti po boku třech krásných žen: Pravda o vztazích v rodině

Na křest knihy herce Daniela Krejčíka Nadělení dorazil jeho partner, herec a politik Matěj Stropnický. Spolu s ním tam přišla i jeho matka, babička a sestry. Chyběl jen jeho otec Martin Stropnický, který je velvyslancem České republiky v Izraeli. Píše o tom server Super.cz.

Matěj Stropnický a Daniel Krejčík / Zdroj: youtube.com

Herec řekl, že všichni členové rodiny spolu vycházejí dobře. Stejně jako všichni ostatní mají drobné konflikty, ale to není problém a považuje to za normální.

S tátou se také vídá, ale to se nestává často. „Sešli jsme se samozřejmě nedávno na svatbě Aničky, v létě u nás byl dvakrát na zámku,“ řekl v rozhovoru pro Super.cz Matěj Stropnický.

Martin Stropnický / Zdroj: youtube.com

Martin Stropnický v posledních letech žije v Izraeli, protože je velvyslancem. Matěj ale nikdy do Izraele neletěl, protože cestování letadlem nepovažuje za ekologické.

Lucie Stropnická Borovec a Matějova babička / Zdroj: Super.cz

Herec se teď politice nevěnuje. Je nestraník, ale o politice samozřejmě přemýšlí. Kdysi byl předsedou Strany zelených a loni kandidoval do Poslanecké sněmovny za ČSSD.

Vidí, že levicové strany nejsou nyní populární, ale doufá, že se tato situace změní. Vysvětlil, že lidé se mohou dostat do vážných problémů kvůli politice současné vlády, takže budou dle jeho slov skutečně potřebovat nějaké levicové strany.

Františka Stropnická a Anna Stropnická / Zdroj: Super.cz

Teď je ale Matěj hodně vytížený, chce rekonstruovat zámek v Osečanech. Na křest knihy jeho matka Lucie Stropnická Borovec přišla spolu s babičkou. Byly tam i jeho sestry Františka a Anna.

PSALI JSME: „JE TO CELÉ JEDEN VELKÝ PODVOD“: ROZČÍLENÉ EWA FARNA, MONIKA ABSOLONOVÁ A JITKA ČVANČAROVÁ HODLAJÍ BOJOVAT. PROČ SE K TOMU ROZHODLY

PŘIPOMÍNÁME: ORNELLA KOKTOVÁ S MANŽELEM A DĚTMI SE ODSTĚHOVALA DO DOMU NA VENKOVĚ: ŘEKLA, PROČ NEMÁ KLID

Share