Monika Binias vyzvala k rezignaci Markétu Pekarovou Adamovou: „Jediné, co nám vláda poradí, je další svetr“

Influencerka Monika Binias sice žije v Německu, přesto situaci v Česku sleduje a má svůj názor na energetickou krizi. Lifestylová koučka si myslí, že politici by měli být více empatičtí.

„To, co se děje, je sprosťárna,“ rozčilovala se v rozhovoru Monika s tím, že by Markéta Pekarová Adamová měla rezignovat poté, co řekla, že si lidé musí vzít další svetr. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Manžel Moniky Petr Binias je hokejista a nyní hraje v německém Hannoveru, kde rodina aktuálně bydlí. Stále se ale zajímá o dění v České republice. Situaci s energetickou krizí hodnotí negativně.

Moniku Binias to zajímá, protože v Česku má stále rodinu mnoho příbuzných. Influencerka tvrdí, že se v Německu ceny zvedly také, ale velmi přiměření, aby to odpovídalo platům. Kromě toho lidé zde mají fixované výše záloh na několik let dopředu.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Binias zdůraznila, že nepodporuje plýtvání energiemi a šetřit je rozumné. Je ale přesvědčená, že kroky české vlády nejsou správné. Je podle ní divné mít jednu z největších cen na elektřinu a při tom ji vyvážet do zahraničí.

„A jediné, co nám vláda poradí, je další svetr,“ reagovala na slova předsedkyně Sněmovny Monika.

Manželka mladého hokejisty si myslí, že za tato vyjádření měla následovat okamžitá rezignace ze své funkce. Monika dodala, že se politici nechovají empaticky v době, kdy se mnohé rodiny potýkají s finančními problémy na rozdíl od politiků.

PSALI JSME: BARTOŠ A HAVLÍČEK ŘEKLI, JAK DOMA ŠETŘÍ ENERGIE: CO LIDEM ZÁSTUPCI VLÁDY A OPOZICE PORADILI

PŘIPOMÍNÁME: SCHILLEROVÁ SE VYJÁDŘILA K PROJEVU PETRA FIALY: „MÁME V GENECH ZBYTEČNĚ ZA ENERGIE NEUTRÁCET“

Share