„Musím respektovat realitu“: Daniela Kolářová promluvila o svém důchodu a práci. Co poradila seniorům, aby byli šťastní

Daniela Kolářová před pár dny oslavila 76. narozeniny. Ve svém věku by už mohla odpočívat, ale chce hrát, baví ji práce. Stále chce pracovat, i když přiznává, že jí už ubývají síly. Promluvila o tom v rozhovoru pro server Českédůchody.cz.

Podle ní věk nelze oblafnout, cítí, že jí ubývají síly. Neví, co by mohla říct ostatním seniorům, jen by to měli umět přijmout.

Daniela Kolářová / Zdroj: youtube.com

Promluvila také o svém důchodu. „Musím respektovat realitu, mám vyměřený důchod,“ odpověděla Daniela Kolářová na otázku, zda je spokojena s výší své penze.

Herečka je proto ráda, když jí někdo nabídne roli v divadle nebo filmu. V této situaci se už sama rozhodne, zda bude hrát, nebo ne.

Daniela Kolářová / Zdroj: youtube.com

Připomíná, že ještě v období komunistického režimu navštěvovali Českou republiku důchodci ze západních zemí. Podle ní byli krásně oblečeni a „vyzařovala z nich pozitivní aktivita“.

Herečka by si přála, aby to fungovalo i v Česku. To už je ale úkol pro politiky, museli by mít plán, který by to umožnil realizovat.

Daniela Kolářová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho může všem důchodcům poradit, aby si našli nějaký koníček nebo práci, která by je bavila. „Člověk se musí prostě zabavit a na nic nečekat,“ dodala Daniela Kolářová. Díky tomu mohou být lidé v jejím věku šťastní.

PSALI JSME: LUCIE BORHYOVÁ CHCE UKÁZAT SVÉ DĚTI: PROČ SE TAK ROZHODLA

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ FANOUŠKŮM ODPOVĚDĚLA, ZDA BUDE BYDLET SPOLU S JAROMÍREM SOUKUPEM: PROMLUVILA I O SVATBĚ

Share