Agáta Hanychová už promluvila o svatbě: fanouškům odpověděla, zda bude bydlet spolu s Jaromírem Soukupem

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup spolu začali chodit před čtyřmi měsíci, ale nedávno přiznali, že se těší na společného potomka. Modelka a influencerka v živém vysílání na svém Instagramu odpověděla na dotazy fanoušků. Lidé se zajímali, jestli spolu budou bydlet a kdy se vezmou.

Fanoušci se jí ptali, zda se její současný partner viděl s jejím exmanželem, hercem Jakubem Prachařem. Podle modelky se neviděli.

Agáta Hanychová / Zdroj: tv.blesk.cz

Diváky také zajímalo, zda budou partneři bydlet společně. Agáta odpověděla, že to budou střídat, protože každý z nich už je zvyklý žít ve svém domě.

Například modelka se svými dětmi nedávno žila dva dny doma u svého partnera, pak se vrátili do svého domu a večer by za nimi měl přijet Jaromír Soukup. Možná to bude v budoucnu nějak podobné.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Lidé se jí také ptali, kdy se vezmou. Doufá, že se svatba uskuteční ještě před porodem, ale dodala, že to není jen na ní.

Agáta se za pár měsíců stane potřetí maminkou. Influencerka vychovává syna Kryšpína a dceru Miu. Mediální magnát má také dvě děti z předchozího manželství, jeho syn Lukáš a dcera Natálie jsou už dospělé.

Veronika Žilková / Zdroj: iDnes.tv

Maminka Agáty Hanychové herečka Veronika Žilková řekla, že si podnikatel dítě velmi přál. „Mohu říct, že miminko je to velmi chtěné a velmi vytoužené a že každé nové dítě je u nás v rodině vítáno,“ řekla Žilková pro server ŽivotvČesku.cz.

PSALI JSME: „UŽÍVÁM SI STAV ZAMILOVANOSTI“: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O NOVÉ LÁSCE

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BINIAS SE PUSTILA DO JAROMÍRA SOUKUPA: ŘEKLA, PROČ O NĚM NEMŮŽE ŘÍCT NIC POZITIVNÍHO

Share