Muž šlápl dívce na nohu a omluvil se, ale z její odpovědi všichni v autobuse ztichli

Byl to zatažený letní den. Poloprázdný autobus pomalu jel městem. A na jedné ze zastávek vešla dovnitř mladá dívka. Nebylo jí více než 30 let. Dveře se téměř zavřely, když do nich vklouzl muž. Byl stejně starý jako dívka.

Autobus/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Za sebou ještě táhl těžkou a velkou tašku. A konečně autobus se prudce zastavil. Muž se sotva držel na nohou a snažil se chytit tašku, aby ta nespadla. Ve stejnou chvíli šlápl na nohu mladé dívce.

Autobus/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Vy jste jako slon!” řekla dívka. Muž se na dívku provinile podíval a za incident se omluvil. Ale nepomohlo to. Dívka pokračovala v rozhořčení. „Musíte být opatrnější. Musíte se držet,“ dodala dívka.

Muž řekl, že to schválně neudělal, a dokonce se omluvil. Následně se zeptal: „Co mám udělat, aby jste se uklidnila?“ Dívka překvapivě ale přesně odpověděla: „Mate si mě vzít.“

Autobus/ilustrační foto/Zdroj: poshepky.com

Všichni v autobusu byli překvapení, a nikdo nečekal na takovou odpověď. Muž řekl, že vystupuje na příští zastávce, a zeptal se, jestli dívka vystoupí s ním. Ta řekla ano, a oba vystoupili. Nikdo neví, jak dopadl jejích vztah, ale tohle byl příběh o tom, jak se v autobusu vytvořil nový pár.

Autobus/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: NEOBVYKLÉ ZÁSNUBY SHOPAHOLICADEL NA VEŘEJNOSTI: PARTNER JI POŽÁDAL O RUKU V OBCHOĎÁKU. JAK INFLUENCERKA REAGOVALA

PŘIPOMÍNÁME: NORSKÁ PRINCEZNA SE VZDALA TRŮNU A ZASNOUBILA SE S AMERICKÝM ŠAMANEM

Share