Neobvyklé zásnuby Shopaholicadel na veřejnosti: Partner ji požádal o ruku v obchoďáku. Jak influencerka reagovala

Youtuberka, tiktokerka a influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel prožívá šťastné životní období. Se svým partnerem Davidem vyrazila do obchodního centra, kde ji její přítel požádal o ruku. Stalo se to už podruhé.

Zamilovaná youtuberka podruhé řekla svému příteli „ano“. Poprvé ji David požádal o ruku před rokem, konkrétně na prvním rande. Tehdy jeho nabídku přjiala, podruhé také nepochybovala.

Požádal ji o ruku na chodbě nákupního centra přímo před klenotnictvím, samozřejmě to viděli i další lidé. Pro influencerku to bylo velmi neočekávané a málem se rozplakala.

Na svém kanálu YouTube zveřejnila krátké video. „Datum oficiálních zásnub na veřejnosti 26. 11. 2022,“ napsala Adéla Pulcová.

https://www.youtube.com/shorts/kXCrBJUn5sE

Na Instagramu pak prozradila, že prsten stál 1849 Kč. „David věděl, jaký mi vzít. Miluju ho a vezmu si ho,“ řekla Adéla.

Ale pak nastala nepříjemná situace, její partner zastavil auto přímo v louži. Kvůli tomu měla mokré boty a ponožky. Naštvala se a nadávala mu. Po chvíli se už ale uklidnila.

Odhalila také, že se vezmou, až našetří peníze na svatbu. Nechce velkou svatbu, chtěla by pozvat asi pět hostů. Už teď si ale představuje, že na sobě bude mít krásné svatební šaty se závojem a chtěla by mít na hlavě korunku. Chce také, aby její partner měl oblek.

PSALI JSME: NAĎA KONVALINKOVÁ CHCE STRÁVIT VÁNOCE SE SVÝM EXMANŽELEM OLDŘICHEM KAISEREM: CO PROZRADILA

PŘIPOMÍNÁME: ABSOLONOVÁ, HAVLOVÁ A BROŽOVÁ UKÁZALY SVÉ ADVENTNÍ VĚNCE: KDO MÁ LETOS TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ

Share