„Jsem zvyklá jíst to, co mám na talíři,“ řekla Gabriela Partyšová. Co prozradila

Život Čechů se začal rychle měnit v roce 2020, kdy se v Evropě začal šířit covid. Epidemie koronaviru byla v minulých letech hlavním problémem. V letošním roce začala válka na Ukrajině a také ekonomická a energetická krize v Evropě. Nyní lidi trápí vysoká inflace, například drahé energie a potraviny. Loňský rok byl náročný i pro moderátorku Gabrielu Partyšovou. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Na jaře 2020, kdy vypukla epidemie, se život moderátorky výrazně změnil, týkalo se to především práce. V té době byla moderátorkou pořadu Snídaně s Novou, tuto práci mohla dělat dál, tedy práci v televizi. Některé akce už ale moderovat nemohla, protože byly zakázány.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

„Práce se mi zredukovala tak o 70 %,“ řekla pro Život v Česku Gabriela Partyšová. Je živnostníkem, takže se musela přizpůsobit, home office byl jedním z možných řešení.

Uvědomuje si, že v některých situacích se musí otáčet, aby zachovala určitou životní úroveň pro sebe i pro syna. Začala se věnovat jiné profesi, přijala pracovní nabídky od některých firem. Díky marketingu si mohla vydělat, navíc se stala ambasadorkou některých zdravotnických zařízení.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

„Jsem zvyklá jíst to, co mám na talíři. Stavím se k životu tak, jaký zrovna je, jsem životní optimista,“ dodala Gabriela Partyšová.

Vysvětlila, že byla v různých zemích, cestovala a viděla chudobu, viděla, jak někteří lidé žijí. Proto je ráda, že žije se synem v Česku, je to úplně jiný život. Takže se nějak s problémy vyrovnává.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

V posledních letech několikrát prodělala covid. Doufá ale, že školy letos v zimě kvůli epidemické situaci nezavřou. Její syn se připravuje na zkoušky, výuka online by mohla být problémem.

PSALI JSME: PATRICIA JANEČKOVÁ BOJUJE SE ZÁKEŘNOU NEMOCÍ: ZA POSLEDNÍ PŮLROK SE HODNĚ ZMĚNILA

PŘIPOMÍNÁME: IVANKA TRUMPOVÁ DOSTALA OD MILOŠE ZEMANA DÁREK K NAROZENINÁM: POCHLUBILA SE FOTKAMI NA INSTAGRAMU

Share