Kvůli práci jsem zapomněla na manžela: A on už mi našel náhradu a nestydí se za to

Mohla jsem se v práci zdržovat. Neměla jsem dost času na svého manžela. Někdy jsem ho neviděla několik dnů, protože když jsem se vracela domu, manžel odcházel na vlastní práci.

Polevka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Věřte mi, že bych už dávno odešla, našla bych si normální práci. Ale máme úvěr na auto, musíme to zaplatit včas, protože pak budou úroky šílené. A také je třeba rekonstruovat být, zaplatit dluhy za svatbu příbuzným.

Polevka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Začala jsem zůstávat v práci až do devíti hodin večer, protože tehdy mi plátí navíc. Je pravda, že kancelář se nachází hodně daleko, kolektiv je docela špatný, nemám tam žádné kamarády. Ale vadí mi jedna věc, nejsou to žádné peníze a uvěř. Je to sousedka Lena.

Když jsem zapomněla manželovi uvařit večeři do práce, tak jsme se hodně pohádali a skoro dva dny jsme spolu nemluvili. A pak jsem potkala sousedku z druhého patra, babičku Světlanu. Ta mi řekla, že můj muž chodí do sousedky večeřet.

Polevka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tehdy jsem se rozhodla s manželem vážně promluvit. Muž mi řekl, že reklamoval v jejím bytě zámek, a za pomoc mu sousedka nabídla polévku. Tohle mě pobouřilo, protože jsem skvěla kuchařka, ale kvůli práci vařit manželovi naprosto nestíhám.

Manžel pokračoval chodit jíst do sousedky. Kvůli niž jsme se začali hádat. Už několik dnů spolu nemluvíme, a já nevím, co mám dělat. Odejít z práce a být doma? Ale dluhy v tom případě nikdy nezaplatíme.

Polevka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: IVANKA TRUMPOVÁ DOSTALA OD MILOŠE ZEMANA DÁREK K NAROZENINÁM: POCHLUBILA SE FOTKAMI NA INSTAGRAMU

PŘIPOMÍNÁME: „JSEM ZVYKLÁ JÍST TO, CO MÁM NA TALÍŘI,“ ŘEKLA GABRIELA PARTYŠOVÁ. CO PROZRADILA

Share