„Nejslavnější bunda v ČR. Pradu nosí ďábel a Babiš“: expremiér zareagoval na kritiku, že jeho bunda stojí 130 tisíc korun

Protestu odborářů se zúčastnil bývalý předseda vlády a šéf opozičního hnutí ANO Andrej Babiš. Někteří uživatelé Twitteru si ale všimli, že politik měl na sobě bundu značky Prada. Napsali, že tato bunda stojí více než 100 tisíc korun, načež se jim opoziční poslanec rozhodl odpovědět a natočil video.

Lidé na sociálních sítích psali, že bunda expremiéra mohla stát 130 tisíc korun. Průměrný Čech by musel pracovat několik měsíců a nic nekupovat ani platit, aby si takové oblečení mohl koupit.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Bývalý premiér se rozhodl těmto lidem odpovědět, a tak navštívil pražskou prodejnu Prada a zeptal se paní ředitelky, kolik stojí jeho bunda.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Vážení přátelé, toto je nejslavnější bunda Prada v České republice! Pradu nosí ďábel a Babiš,“ řekl na úvod svého videa Andrej Babiš.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Paní ředitelka mu řekla, že bundu mu koupila jeho žena, bylo to před pěti lety o Vánocích, tehdy ji koupila za 35 tisíc Kč. Tedy cenu 130 tisíc vymyslel podle něj nějaký uživatel sociální sítě. „A i dneska by stála jenom 47 tisíc,“ dodal expremiér.

https://www.youtube.com/watch?v=xufzdbAuGAs

PSALI JSME: SLAVNÁ CÉLINE DION SLAVÍ 55 LET: LÉKAŘI JÍ DIAGNOSTIKOVALI NEVYLÉČITELNÉ ONEMOCNĚNÍ

PŘIPOMÍNÁME: ZLOMENÉ SRDCE DENISY NESVAČILOVÉ: „ NEMŮŽU SE JEN TAK SEBRAT A ODJET“

Share