„Aby se člověk uživil, musí mít víc nohou“: Lucie Bílá se označila za stonožku a řekla, čemu se věnuje

Lucie Bílá je známá zpěvačka, někteří také vědí, že je i herečka. Věnuje se ale i jiným věcem. V rozhovoru pro CNN Prima News vysvětlila, že když chce dnes člověk vydělávat peníze, tak musí mít „víc nohou“.

Lucie Bílá a její partner Radek Filipi hodně pracují. Někdy mohou být unavení, někdy mohou onemocnět, protože, jak říká zpěvačka, nejsou stroje.

Nevnímají to však jako tragédii, chápou, že musejí to prostě zvládnout. Její partner nedávno podstoupil operaci páteře, takže se nyní zotavuje. Zpěvačka věří, že „si to zdraví vybojuje zase zpátky“.

Radek Filipi teď nemůže cvičit, je to pro něj samozřejmě nepříjemné, ale nestěžuje si. Chápe, že mnoho lidí má ještě větší zdravotní problémy než on. Podporuje ho jeho partnerka, která schovala všechny činky, aby ho cvičit ani nenapadlo. Navíc mu vždy pomáhá.

Zpěvačka se těšila na jarní výstavu Pro radost v kulturním domě v Otvovicích. Lucie Bílá už se chtěla s fanoušky setkat.

Nedovede si představit, že by měla jen jedno povolání. Prozradila, že se věnuje různým věcem. Nejen zpívá na koncertech, ale také vytváří šperky, je principálka divadla, prodává kávu a čaj.

„V této době, aby se člověk uživil, musí mít víc nohou a já jsem stonožka,“ řekla Lucie Bílá pro CNN Prima News.

PSALI JSME: JSOU JAKO DVĚ HRDLIČKY: VÁCLAV KOPTA A SIMONA VRBICKÁ JSOU I PO TŘICETI LETECH STÁLE ZAMILOVANÍ

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSNÁ MODERÁTORKA PO 16 LETECH OPOUŠTÍ TV NOVA: „BYLA TO JÍZDA. DÍKY ZA DŮVĚRU A DÍKY ZA ZKUŠENOSTI“

Share