Kritizuje mě rodina a kamarádi: Důvodem se stalo to, že jsem porodila tří zdravé dcery

V poměrně zralém věku jsem porodila tři děti! Pohádala se se mnou rodina a dokonce i přátelé na Facebooku! Ale to si nevšímám, protože jsem opravdu šťastná.

Rodina/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Na mou otázku: „Proč nemohu otěhotnět posledních 10 let?“ lékaři nemohli odpovědět. Přesvědčovali mě, že jsem se do toho dostala pozdě. Že mi pomůže jen víra a modlitby.

A víru jsem měla. Protože jak to jinak vysvětlit, když milovaný člověk, který od tebe chce dítě, prostě odejde, protože na těhotenství není připraven tak dlouho čekat? Rodina chtěla, abych se uklidnila a dítě adoptovala.

Rodina/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Vyčítali mi, že jsem za doktory utratila spoustu peněz. Nejvíc mi pomohl internet, kde jsem vytvořila vlastní blog, na kterém mi jedná žena napsala, že porodila dítě ve svých 60 letech. Její příběh mě tak motivoval, že jsem se rozhodla znovu zkusit otěhotnět.

Tehdy jsem potkala svého nového partnera, který o dětech také snil. S nimž se mi podařilo otěhotnět, a pak jsem se dozvěděla, že porodím tři holky. Byli jsme s partnerem velice šťastní, a porodila jsem tří zdravé dcery.

Rodina/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Po porodu můj partner mi nabídl zasnoubit se, což jsem nemohla odmítnout. Na zásnuby dorazila celá rodina mého partnera, ale mojí rodina nepřišla. Všichni mě kritizovali, že jsem nepřemýšlela o budoucnosti svých dětí, že by se mohly brzy osiřet nebo nedostaly dostatečnou péči.

Ale jsem přesvědčená, že s partnerem jim můžeme dát veškerou svou lásku, péči a teplo. Jsme finančně zajištěni, a i ve svém věku velice aktivní, kvůli čemuž můžeme dětem poskytnout všechno, co budou potřebovat.

Rodina/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ SDÍLELA SPOLEČNOU FOTKU SE SOUKUPEM BEZ FILTRŮ, KTEROU POŘÍDILA JEJÍ ČTYŘLETÁ DCERA: PÁR UŽ PŮSOBÍ JAKO RODINA

PŘIPOMÍNÁME: “NECHCI TO DLOUHO ODKLÁDAT“: HEREČKA LUCIE POLIŠENSKÁ PROZRADILA DETAILY O SVÉ RODINĚ

Share