Oblíbený herec Jiří Langmajer oslavil 57. narozeniny: byl zamilovaný do mnoha žen a komu dnes patří jeho srdce

V sobotu oslavil Jiří Langmajer své 57. narozeniny. Oblíbený herec během své kariéry ztvárnil spoustu rolí. Už několik let je šťastný po boku své kolegyně Adély Gondíkové.

Svou hereckou kariéru zahájil v osmdesátých letech, hrát začal ještě během studií na Pražské konzervatoři. Ztvárnil role v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Zločiny Velké Prahy, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech a ve filmech Po čem muži touží, Chlap na střídačku, Copak je to za vojáka nebo Snowboarďáci.

Jiří Langmajer / Zdroj: youtube.com

Jeho první manželkou byla Kamila, s ní má dvě dcery. Manželství však nebylo příkladné. Herec byl své ženě nevěrný. Kamila mu ale opakované nevěry tolerovala.

Podle serveru Šíp.deník.cz měl Jiří Langmajer pletky s novinářkou Terezou Kopáčovou, Ivanou Jirešovou a Petrou Faltýnovou. Románek s modelkou Faltýnovou způsobil pořádný poprask, kvůli ní dokonce na čas opustil rodinu.

Jiří Langmajer / Zdroj: youtube.com

Pak se zamiloval do své kolegyně Adély Gondíkové. Přišel za svou ženou, aby jí řekl, že chce být s Adélou. „Promiň, jdu pryč,“ řekl jí tehdy Jiří Langmajer.

V roce 2019 se herec podruhé oženil, po boku Gondíkové je šťastný. „Spojila nás láska a ta tam pořád je. To je vlastně ten jediný velký spojovatel,“ řekla Adéla Gondíková v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.

Adéla Gondíková / Zdroj: youtube.com

Jiří Langmajer je také influencer a na svých sociálních sítích je velmi aktivní.

PSALI JSME: LELA VÉMOLA JE OSLAVENKYNÍ: CO POPŘÁLA SAMA SOBĚ

PŘIPOMÍNÁME: „NIKDY JI NEDOSTANOU“: SPOR O IVETU BARTOŠOVOU DOSUD NESKONČIL

Share