Od dopravního incidentu Dagmar Patrasové uplynulo pět měsíců: proč herečku vyšetřují dodnes

Dagmar Patrasová na konci května narazila svým vozem do betonového zátarasu. Tehdy po bouračce se odmítla podrobit dechové zkoušce. Incidentem se začali zabývat policisté a herečku vyšetřují dodnes. Píše o tom server TN.cz.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Autonehoda se stala 23. května na křižovatce v Praze. Auto řídila Dagmar Patrasová, vedle ní seděl její manžel hudebník Felix Slováček. Narazila tehdy do betonového zátarasu, ale naštěstí nikdo nebyl zraněn.

Na místo nehody přijeli policisté, ale herečka se odmítla podrobit dechové zkoušce a nenechala si ani vzít krev. Policistům řekla, že u sebe neměla řidičský průkaz, a tak jí ho nemohli vzít. Od nehody uplynulo už pět měsíců, policisté ji ale stále vyšetřují.

Dagmar Patrasová / Zdroj: Super.cz

„Dopravní nehoda je stále v prověřování a zatím ve věci nebylo rozhodnuto,“ řekl pro TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

Dagmar Patrasová po nehodě nechtěla s médii mluvit, k incidentu se odmítla vyjádřit.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Policie chtěla nehodu předat ke správnímu řízení, to se ale nestalo ani po několika měsících. Vedoucí oddělení správníhořízení Prahy 10 Jan Čejka sdělil, že na jejich oddělení nebyla taková nehoda oznámena.

Dáda Patrasová už před čtyřmi lety řídila auto pod vlivem alkoholu. Tehdy narazila do auta a podle testu měla 2,5 promile. Poté zaplatila pokutu 150 tisíc Kč a také nemohla 18 měsíců řídit vůz.

Martin Kupka / Zdroj: youtube.com

K incidentu, který se stal v květnu, se před časem vyjádřil i ministr dopravy. „Odmítnutí zkoušky je jeden z nejzávažnějších přestupků,“ řekl Martin Kupka (ODS).

PSALI JSME: SOUKUP TVRDĚ ZKRITIZOVAL MARGITU: CO MU VYTKL PO ODCHODU MANŽELKY HANY ZAGOROVÉ

PŘIPOMÍNÁME: DANA BATULKOVÁ PROZRADILA DŮVOD, PROČ NIKAM NECHCE CHODIT: MŮŽE ZA TO AGÁTA HANYCHOVÁ

Share